در حال بارگذاری ...
 • بانک ها جهت اعطای وام به مسکن مهر پیشرفت فیزیکی را لحاظ نکنند

  به گزارش پرتال جامع بازآفرینی شهری ، مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر در حاشیه مراسم افتتاح مسکن مهر شهر جدید هشتگرد از بانک ها درخواست کرد تا با توجه به افزایش روزافزون قیمت مصالح و دستمزدها ، تسهیلات پروژه های خودمالکی را سهل گرفته و پیشرفت فیزیکی را در نظر نگیرند .                                            

   

   

   

   

   

   
  مطالب مرتبط

  تصمیم قطعی دولت برای کاهش نرخ سود تسهیلات نهضت ملی مسکن است اما به دنبال یافتن راهی هستیم که پیش از پایان سال به جمع‌بندی قطعی برسیم . برای متقاضیانی که تحت پوشش کمیته امداد بهزیستی و سایر نهادهای حمایتی هستند ، روش هایی برای کاهش قیمت تمام شده داریم تا به کاهش آورده آنها کمک ...

  |

  تعداد کل واحدهای مسکن مهر شهر جدید پرند ۹۵ هزار و ۶۷۲ واحد بوده که از این تعداد ۹۲ هزار و ۶۲۳ واحد در تعهد شرکت و دارای متقاضی است که ۷۸ هزار و ۴۴۵ واحد از آن فروش اقساطی شده است. در حال حاضر تعداد واحدهای باقیمانده مسکن مهر پرند ۶ هزار و ۵۴۳ واحد است .

  |

  پیش‌بینی شده واحدهای مسکونی مهری که پیشرفت بالایی دارند و به نهضت ملی مسکن انتقال یافته‌اند طی سال ۱۴۰۲ تحویل شود . بانک مسکن تعهد دارد تا تامین مالی واحدهای باقیمانده مسکن مهر هرکدام که قراردادهایشان به نهضت ملی مسکن منتقل می‌شود را انجام دهد تا این کار هرچه سریعتر به ...

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، با تصویب هیات وزیران نام شهر جدید هشتگرد به مهستان تغییر کرد . بر اساس این مصوبه ، ...

  |

  بانک ها به دلایل مختلفی استقبالی برای پرداخت وام نداشته اند و سرمایه گذاری در بخش های دیگر برای آن ها دارای جاذبه بیشتری است ؛ در این زمینه باید مسائل حل شود .

  |

  نظرات کاربران