در حال بارگذاری ...
 • پرسش و پاسخ با خبرنگاران - اولین نشست خبری نمایشگاه مسکن ، شهرسازی و بازآفرینی

  بخش اول اولین نشست خبری در نمایشگاه مسکن ، شهرسازی و بازآفرینی شهری با حضور معاون مسکن ، معاون شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران

   

   

   

   

   

   

   بخش دوم نشست خبری اولین روز نمایشگاه مسکن ، شهرسازی و بازآفرینی شهری 

   

   

   

   

   

   
  مطالب مرتبط

         

  |

  ساماندهی سکونتگاه‌های غیررسمی مرتبط با فعالیت‌های بازآفرینی شهری بوده که طرح‌های ساخت خانه محله ، مدرسه ، مرکز جامع سلامت ، فضای ورزشی ، کتابخانه و بهسازی معابر و ساماندهی فضاهای عمومی توسط اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی اجرا شده است .

  |

  طبق برنامه‌ریزی حداکثر تا پایان خردادماه محلات مشمول بسته ۱۹ بندی تشویقی توسط شهرداری‌ها احصا و در کمیسیون ماده ۵ استان مصوب کنند . در تمامی شهرهایی که اجرای بسته را شروع کردند شاهد رشد ۱۰ تا ۴۳۰ درصدی رشد صدور پروانه‌های ساختمانی هستیم .

  |

  براساس تکلیف برنامه ملی بازآفرینی شهری ، بازآفرینی در حدود ۱۳۷۰ محله هدف مصوب پیش‌بینی شده است . با وجود اینکه طی سالیان گذشته در حدود۴۸۰۰ پروژه در محلات هدف تعریف و اجرا شده است اما معتقدیم هنوز فاصله زیاد داریم تا به وضعیت مطلوب در محلات هدف بازآفرینی شهری دست پیدا کنیم .

  |

  ۲۱۸ پروژه به تعداد یکهزار و ۹۱۷ واحد در ۳ شهر استان تهران ، ۶۸ پروژه به تعداد ۴۳۶ واحد در ۲ شهر استان اردبیل، ۵۰ پروژه به تعداد ۳۱۷ واحد در ۵ شهر استان همدان ، ۲۸ پروژه به تعداد ۲۸۳ واحد در ۶ شهر استان گلستان ، ۳۲ پروژه به تعداد ۲۵۳ واحد در ۹ شهر استان مازندران ، ۵۲ پروژه به تعداد ...

  |

  نظرات کاربران