در حال بارگذاری ...
 • هشت میلیون خانوار با حمایت بانک مسکن صاحب خانه شده اند

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیرعامل بانک مسکن در نشست خبری نمایشگاه مسکن ، شهرسازی و بازآفرینی شهری که مصادف با هشتادمین سالروز تاسیس این مجموعه بود ضمن تشریح تاریخچه این بانک به سوالات خبرنگاران پاسخ داد .
   

   

   

   

   

   

   
  مطالب مرتبط

  در حال حاضر ۴۰ هزار واحد مسکونی در تعهد شرکت عمران شهرهای جدید است که باید تکمیل و تحویل شود و با تاکید وزیر راه و شهرسازی این تعهدات در ابتدای سال آینده به طور کامل تکمیل و به اتمام می‌رسد و تحویل متقاضیان خواهد شد . واحدهای باقیمانده مسکن مهر با کمتر از ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی ...

  |

  پروژه ۵۴۰ واحدی زنجان یکی از پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن بوده است که هم اکنون با اجرای طرح نهضت ملی مسکن ذیل این طرح قرار گرفته است و تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن را نیز به خود اختصاص داده است .

  |

  جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان دارای اهمیت است و این جلسات برای رسیدن به نتیجه و بازخورد بهتر هر ماه برگزار شود . دستگاه‌های اجرای و متولی حوزه بازآفرینی شهری استان نباید چندان به ستاد کشوری وابسته باشند و خود باید کارها و برنامه‌های مناسبی را در استان اجرایی کنند .

  |

  هم اکنون ۲۵ طرح تفصیلی در شهرهای استان ابلاغ شده است ، که طرح‌های گرگاب ، خور ، چادگان ، خورزوق ، بهاران و کلیشاد و سودرجان مربوط به بعد از سال ۱۳۹۷ است . طرح تفصیلی ۱۲ شهر در کمیسیون ماده ۵ به تصویب رسیده که فرآیند قانونی ابلاغ آنها در حال انجام است .

  |

  با در نظر گرفتن بخش مسکن به عنوان یکی از بخش‌های بزرگ اقتصاد کشور ، مشخص می شود که سازندگان واحدهای مسکونی ، جزیی از انتهای زنجیره تولید مسکن به عنوان یک محصول در اقتصاد کشور می باشند .

  |

  نظرات کاربران