در حال بارگذاری ...
 • بهارستان موفق‌ترین شهر جدید کشور در پایبندی به طرح جامع

  بهارستان در مسیر درست قرار دارد و باید به اقدامات موفق خود در توسعه و عمران بهارستان ادامه دهد .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، فرزانه صادق مالواجرد ، "بهارستان" را موفق‌ترین شهر جدید کشور در پایبندی به طرح جامع خود خواند و از مسئولان این شهر خواست ، روند کنونی را حفظ کنند .

  فرزانه صادق‌مالواجرد ، معاون معماری و شهرسازی وزیر راه ، روز چهارشنبه ، سیزدهم شهریورماه از شهر جدید بهارستان بازدید کرد . 

  معاون وزیر راه و شهرسازی در این سفر که با همراهی ، تاج‌الدین ، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ، امیرخانی ، مدیر کل راه و شهرسازی استان ، احمدی ، مدیرعامل شرکت عمران بهارستان و تعداد دیگری از مسئولان این شهر جدید صورت گرفت با حضور در شرکت عمران شهر جدید بهارستان از تلاش‌های دست‌اندر‌کاران عمران و توسعه بهارستان برای پایبندی به طرح جامع این شهر قدردانی کرد و گفت : شهر جدید بهارستان نه تنها جزء موفق‌ترین‌ها، بلکه موفق‌ترین شهر جدید کشور در این خصوص است .

  وی با بیان اینکه بهارستان به طرح جامع خود پایبند بوده است ، تصریح کرد : پایبندی به طرح جامع را از عوامل موفقیت و وضعیت کنونی این شهر جدید برشمرد و گفت : بهارستان در مسیر درست قرار دارد و باید به اقدامات موفق خود در توسعه و عمران بهارستان ادامه دهد .
  مطالب مرتبط

  آغاز عملیات اجرایی ۳۰ درصد از پروژه‌ طرح اقدام ملی در شهر جدید بهارستان

  آغاز عملیات اجرایی ۳۰ درصد از پروژه‌ طرح اقدام ملی در شهر جدید بهارستان

  از حدود ۵۰ شرکتی که در فراخوان جذب پیمانکار شرکت عمران شهر جدید بهارستان ثبت‌نام کردند پس از انجام ارزیابی ، تعداد ۲۵ شرکت برای انعقاد قرارداد انتخاب شده‌اند و اکنون منتظر اعلام برنامه وزارت راه و شهرسازی در خصوص نحوه انعقاد قرارداد هستیم تا با انبوه‌سازان و پیمانکاران ...

  |

  دسترسی آزاد شهروندان به برنامه‌ریزی ها با ایجاد نهاد راهبری و پایش طرح‌های توسعه شهری

  دسترسی آزاد شهروندان به برنامه‌ریزی ها با ایجاد نهاد راهبری و پایش طرح‌های توسعه شهری

  هدایت ، راهبری و پایش طرح‌ها، مستندسازی تحولات در زمینه‌های کالبدی، فضایی و عملکردی در شهر تهران و ایجاد بستری برای تبادل نظر با صاحبنظران از جمله مهم‌ترین اهداف ایجاد این طرح است .

  |

  لزوم حمایت قوای مقننه و قضاییه در جلوگیری از تخلفات ساخت و ساز و شهرسازی

  لزوم حمایت قوای مقننه و قضاییه در جلوگیری از تخلفات ساخت و ساز و شهرسازی

  دست‌اندازی هایی که در رودخانه‌ها شده است چه تغییر مسیر و چه تغییر عرض بستر رودخانه و چه پل‌هایی که در سنوات قبلی بر روی رودخانه‌ها احداث شدند و عموما غیرتخصصی نیز بودند و ارتفاع را در نظر نگرفته اند خود بسیار باعث شدند تا میزان شدت تخریب در سیل اخیر بالا برود .  

  |

  نظرات کاربران