در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات اجرایی ۱۸۰ هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن

  با همکاری دستگاه‌ها و ظرفیت‌های گوناگونی که می‌توانند به مدد پروژه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن بشتابند تا پایان سال جاری عملیات اجرایی تمامی ۴۰۰ هزار واحد مسکونی این طرح آغاز شود ؛ به این امید و تاکید برنامه‌ای که تا پایان سال ۱۳۹۹ این پروژه ها به ثمر برسد .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، محمد اسلامی از آغاز عملیات اجرایی ۱۸۰ هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن خبر داد و گفت : عملیات ساخت تمام ۴۰۰ هزار واحد این طرح تا پایان سال آغاز می‌شود .

  محمد اسلامی ، وزیر راه و شهرسازی ، روز چهارشنبه ، هفدهم مهرماه در حاشیه نشست هیئت دولت در جمع خبرنگاران از روند روبه‌رشد طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن خبر داد و گفت : مهم‌ترین گام در این خصوص ، انجام نیازسنجی در استان‌های مختلف بود تا بر اساس میزان تقاضایی که از آمارهای درست و قابل استناد استخراج می‌شود ، بتوانیم برنامه را برای هر شهر در قالب یک سامانه تعریف و تبیین کنیم .

  عملیات اجرایی ساخت ۱۸۰ هزار واحد مسکونی آغاز شده است

  وی با اشاره به اینکه این مرحله پشت سر گذاشته شده است و اکنون در مرحله تدقیق نهایی آمار هستیم ، افزود : عملیات اجرایی بیش از ۱۸۰ هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن آغاز شده و این تعداد یا در مرحله آماده‌سازی زمین و یا در مرحله آغاز و احداث ساختمان هستند .

  آغاز عملیات ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن تا پایان سال

  اسلامی خاطرنشان کرد : با همکاری دستگاه‌ها و ظرفیت‌های گوناگونی که می‌توانند به مدد پروژه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن بشتابند تا پایان سال جاری عملیات اجرایی تمامی ۴۰۰ هزار واحد مسکونی این طرح آغاز شود ؛ به این امید و تاکید برنامه‌ای که تا پایان سال ۱۳۹۹ این پروژه ها به ثمر برسد .

  طرح تخفیف مالیاتی مالکان منصف به مجلس فرستاده شده است

  وی در پاسخ به سوالی در خصوص اقدامات و تمهیدات وزارت راه و شهرسازی در خصوص مستاجران نیز گفت : پاسخ روشنی که ما همواره داده ایم این است که مالکان واحدهای مسکونی مراعات مستاجران را انجام دهند و این رابطه به‌صورت دوطرفه باشد ؛ کار مهمی که ما در این خصوص انجام داده‌ایم، تدوین طرح تخفیف مالیاتی برای مالکان و صاحبان واحدهای است که این مهم را انجام می‌دهند و رعایت حال مستاجران را می‌کنند ؛ این طرح در دولت تصویب شده  و به مجلس فرستاده شده است تا اصلاحیه آن صورت گیرد .
   
  مطالب مرتبط

  تولید ۱۸۰ واحد در مرحله اول طرح اقدام ملی استان قم

  تولید ۱۸۰ واحد در مرحله اول طرح اقدام ملی استان قم

  امروز تنها یک تعاونی است که واحدهای تحویل داده نشده دارد و از تعداد ۲۵۶ واحد ۱۹۰ واحد آن بصورت ناتمام است که امیدواریم تا پایان سال به اتمام برسد . بعد از اینکه مسکن مهر به اتمام رسید وزارت خانه سیاست جدیدی را شروع کرد و آن هم طرح اقدام ملی بود تا بتوانیم تولید مسکن در استان را ...

  |

  نظرات کاربران