در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات اجرایی ۱۸۰ هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن

  با همکاری دستگاه‌ها و ظرفیت‌های گوناگونی که می‌توانند به مدد پروژه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن بشتابند تا پایان سال جاری عملیات اجرایی تمامی ۴۰۰ هزار واحد مسکونی این طرح آغاز شود ؛ به این امید و تاکید برنامه‌ای که تا پایان سال ۱۳۹۹ این پروژه ها به ثمر برسد .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، محمد اسلامی از آغاز عملیات اجرایی ۱۸۰ هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن خبر داد و گفت : عملیات ساخت تمام ۴۰۰ هزار واحد این طرح تا پایان سال آغاز می‌شود .

  محمد اسلامی ، وزیر راه و شهرسازی ، روز چهارشنبه ، هفدهم مهرماه در حاشیه نشست هیئت دولت در جمع خبرنگاران از روند روبه‌رشد طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن خبر داد و گفت : مهم‌ترین گام در این خصوص ، انجام نیازسنجی در استان‌های مختلف بود تا بر اساس میزان تقاضایی که از آمارهای درست و قابل استناد استخراج می‌شود ، بتوانیم برنامه را برای هر شهر در قالب یک سامانه تعریف و تبیین کنیم .

  عملیات اجرایی ساخت ۱۸۰ هزار واحد مسکونی آغاز شده است

  وی با اشاره به اینکه این مرحله پشت سر گذاشته شده است و اکنون در مرحله تدقیق نهایی آمار هستیم ، افزود : عملیات اجرایی بیش از ۱۸۰ هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن آغاز شده و این تعداد یا در مرحله آماده‌سازی زمین و یا در مرحله آغاز و احداث ساختمان هستند .

  آغاز عملیات ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن تا پایان سال

  اسلامی خاطرنشان کرد : با همکاری دستگاه‌ها و ظرفیت‌های گوناگونی که می‌توانند به مدد پروژه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن بشتابند تا پایان سال جاری عملیات اجرایی تمامی ۴۰۰ هزار واحد مسکونی این طرح آغاز شود ؛ به این امید و تاکید برنامه‌ای که تا پایان سال ۱۳۹۹ این پروژه ها به ثمر برسد .

  طرح تخفیف مالیاتی مالکان منصف به مجلس فرستاده شده است

  وی در پاسخ به سوالی در خصوص اقدامات و تمهیدات وزارت راه و شهرسازی در خصوص مستاجران نیز گفت : پاسخ روشنی که ما همواره داده ایم این است که مالکان واحدهای مسکونی مراعات مستاجران را انجام دهند و این رابطه به‌صورت دوطرفه باشد ؛ کار مهمی که ما در این خصوص انجام داده‌ایم، تدوین طرح تخفیف مالیاتی برای مالکان و صاحبان واحدهای است که این مهم را انجام می‌دهند و رعایت حال مستاجران را می‌کنند ؛ این طرح در دولت تصویب شده  و به مجلس فرستاده شده است تا اصلاحیه آن صورت گیرد .
   
  مطالب مرتبط

  تایید صلاحیت ۹۴۸۰ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید پرند

  تایید صلاحیت ۹۴۸۰ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید پرند

  معاونت مسکن وزارت راه و شهرسازی ، ثبت‌نام متقاضیان مرحله نخست را انجام داد که در این مرحله ۲۰ هزار سهمیه شهر جدید پرند ، تکمیل شد و پس از انجام پالایش ، تعداد ۹ هزار و ۴۸۰ نفر ، واجد این طرح در شهر جدید پرند شناخته شدند .

  |

  شناسایی زمین برای ساخت ۳۶۶۸ واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در استان فارس

  شناسایی زمین برای ساخت ۳۶۶۸ واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در استان فارس

  هم‌اینک مرحله تکمیل پرونده را در شهرهای شیراز ، جهرم ، مرودشت و فسا شروع کرده‌ایم و متقاضیانی که صلاحیتشان در این شهرها تاییدشده است ، بر اساس جدول زمان‌بندی و حروف الفبا از ۱۶ تا ۲۸ بهمن ، فرصت دارند ، اقدامات لازم را برای تکمیل پرونده انجام ‌دهند .

  |

  نظرات کاربران