در حال بارگذاری ...
 • ساخت مسکن و اصلاح بافت‌های فرسوده از سیاست‌های اصلی دولت

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، حسن روحانی در دیدار با استانداران استان‌های تهران ، قم و البرز با اشاره به سیاست‌های اصلی دولت در حوزه مسکن گفت : ساخت مسکن و اصلاح بافت‌های فرسوده یکی از سیاست‌های اصلی دولت است . این طرح باید در استان‌ها مورد توجه قرار گیرد و زمین‌های دولتی باید در پیشبرد این طرح مورد استفاده قرار گیرند .

  حسن روحانی ، رئیس‌جمهوری کشور در دیدار با استاندارن استا‌ن‌های تهران ، قم و البرز اشاره به محورهای گزارش‌های هر یک از استانداران در زمینه روند اجرای پروژه‌ها و طرح‌های دولت در این استان‌ها ، بر هوشمند‌سازی شهرها برای تسریع و آسان نمودن اداره و مدیریت شهرها تاکید کرد و گفت : دولت الکترونیک سریع‌تر باید کامل شود تا روند امور و رفع حل مشکلات مردم سرعت بیشتری یابد .

  رئیس‌جمهوری موضوع ساخت مسکن و اصلاح بافت‌های فرسوده را یکی از سیاست‌های اصلی دولت برشمرد و تاکید کرد : این طرح باید در استان‌ها مورد توجه قرار گیرد و زمین‌های دولتی باید در پیشبرد این طرح مورد استفاده قرار گیرند .

  روحانی با بیان سرمایه‌گذاری‌های کلان دولت طی ۶ سال گذشته در حوزه حمل و نقل گفت : توسعه حمل و نقل به ویژه ریلی و جاده‌ای برای دولت مهم است و از جمله پروژه‌های مرتبط با اتوبان‌های شهرهای اطراف تهران و استان‌های مجاور باید هر چه سریع‌تر تکمیل شوند .
  مطالب مرتبط

  درگیر کردن مدیریت شهری در حوزه بازآفرینی با تشکیل هیئت‌های اجرایی در استان‌ها

  درگیر کردن مدیریت شهری در حوزه بازآفرینی با تشکیل هیئت‌های اجرایی در استان‌ها

  ما قادر نیستم نامعادله قیمت تمام شده یک واحد مسکونی با جیب خالی مردم را حل کنیم و فقدان اشتغال و درآمد کافی در تمام حوزه ها به ویژه تامین مسکن دردسر ساز شده است که امیدواریم بتوانیم این مشکلات را حل کنیم .

  |

  نظرات کاربران