در حال بارگذاری ...
 • ساخت مسکن و اصلاح بافت‌های فرسوده از سیاست‌های اصلی دولت

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، حسن روحانی در دیدار با استانداران استان‌های تهران ، قم و البرز با اشاره به سیاست‌های اصلی دولت در حوزه مسکن گفت : ساخت مسکن و اصلاح بافت‌های فرسوده یکی از سیاست‌های اصلی دولت است . این طرح باید در استان‌ها مورد توجه قرار گیرد و زمین‌های دولتی باید در پیشبرد این طرح مورد استفاده قرار گیرند .

  حسن روحانی ، رئیس‌جمهوری کشور در دیدار با استاندارن استا‌ن‌های تهران ، قم و البرز اشاره به محورهای گزارش‌های هر یک از استانداران در زمینه روند اجرای پروژه‌ها و طرح‌های دولت در این استان‌ها ، بر هوشمند‌سازی شهرها برای تسریع و آسان نمودن اداره و مدیریت شهرها تاکید کرد و گفت : دولت الکترونیک سریع‌تر باید کامل شود تا روند امور و رفع حل مشکلات مردم سرعت بیشتری یابد .

  رئیس‌جمهوری موضوع ساخت مسکن و اصلاح بافت‌های فرسوده را یکی از سیاست‌های اصلی دولت برشمرد و تاکید کرد : این طرح باید در استان‌ها مورد توجه قرار گیرد و زمین‌های دولتی باید در پیشبرد این طرح مورد استفاده قرار گیرند .

  روحانی با بیان سرمایه‌گذاری‌های کلان دولت طی ۶ سال گذشته در حوزه حمل و نقل گفت : توسعه حمل و نقل به ویژه ریلی و جاده‌ای برای دولت مهم است و از جمله پروژه‌های مرتبط با اتوبان‌های شهرهای اطراف تهران و استان‌های مجاور باید هر چه سریع‌تر تکمیل شوند .
  مطالب مرتبط

  معرفی ۴۴۱۸ نفر از سیل‌زدگان اصفهان به بانک برای دریافت تسهیلات ساخت مسکن

  معرفی ۴۴۱۸ نفر از سیل‌زدگان اصفهان به بانک برای دریافت تسهیلات ساخت مسکن

  عملیات ساخت و ساز واحدهای مسکونی سیل‌زدگان استان اکنون با ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است . یک هزار و ۲۱۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات بانکی در سال جاری به صاحبان واحدهای مسکونی آسیب دیده از سیل این استان پرداخت شده است .

  |

  نظرات کاربران