در حال بارگذاری ...
 • افتتاح چهار پروژه عمرانی با اعتبار ۱۲۳میلیارد ریال در شهر جدید سهند

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، چهار پروژه عمرانی با اعتبار ۱۲۳ میلیارد ریال با حضور حبیب‌اله طاهرخانی امروز در شهر جدید سهند افتتاح شد .

  حبیب‌اله طاهرخانی ، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید که به منظور بازدید از شهر جدید سهند استان آذربایجان شرقی سفر کرده است ، روز سه‌شنبه ، شانزدهم مهرماه ، سه مدرسه و یک میدان شهری را در  این شهر جدید افتتاح کرد .

  این طرح‌ها شامل ، مدرسه ۱۲ کلاسه شهید نومی گلزار با اعتبار ۳۳ میلیارد ریال واقع در فاز چهار ، مدرسه ۱۲ کلاسه فردوسی با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال در فاز سه ، مدرسه ۱۲ کلاسه غدیر با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان واقع در فاز سه و پروژه میدان سردار شهید مهدی باکری با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان در فاز سه می‌شوند که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و استاندار آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسیدند .
  مطالب مرتبط

  آغاز فرآیند تست سرد متروی گلشهر- هشتگرد

  آغاز فرآیند تست سرد متروی گلشهر- هشتگرد

  با احداث این خط مترو ، به طول ٢٦ کیلومتر ودارا بودن بزرگترین ایستگاه حومه ای مترو در افق طرح روزانه بیش از ۲۵۰هزار نفر می‌توانند از خدمات آن استفاده کنند ؛ ضمن آن‌که بهره‌برداری از این خط به کاهش ترافیک بزرگراه کرج-قزوین نیز می‌انجامد .

  |

  آمادگی خیرین مسکن‌ساز برای احداث ۳۰ هزار واحد در طرح اقدام ملی مسکن

  آمادگی خیرین مسکن‌ساز برای احداث ۳۰ هزار واحد در طرح اقدام ملی مسکن

  در کرمانشاه نزدیک به ۲۵۰ واحد مربوط به خانواده‌های دو معلول بوده که توسط خیرین مسکن‌ساز ، سازمان بهزیستی ، بنیاد مستضعفان و وزارت راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انجام شده که بالای ۸۰ درصد تکمیل و به متقاضیان پرداخت شده است . 

  |

  نظرات کاربران