در حال بارگذاری ...
 • افتتاح چهار پروژه عمرانی با اعتبار ۱۲۳میلیارد ریال در شهر جدید سهند

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، چهار پروژه عمرانی با اعتبار ۱۲۳ میلیارد ریال با حضور حبیب‌اله طاهرخانی امروز در شهر جدید سهند افتتاح شد .

  حبیب‌اله طاهرخانی ، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید که به منظور بازدید از شهر جدید سهند استان آذربایجان شرقی سفر کرده است ، روز سه‌شنبه ، شانزدهم مهرماه ، سه مدرسه و یک میدان شهری را در  این شهر جدید افتتاح کرد .

  این طرح‌ها شامل ، مدرسه ۱۲ کلاسه شهید نومی گلزار با اعتبار ۳۳ میلیارد ریال واقع در فاز چهار ، مدرسه ۱۲ کلاسه فردوسی با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال در فاز سه ، مدرسه ۱۲ کلاسه غدیر با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان واقع در فاز سه و پروژه میدان سردار شهید مهدی باکری با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان در فاز سه می‌شوند که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و استاندار آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسیدند .
  مطالب مرتبط

  آغاز فعالیت رسمی دفتر توسعه اجتماعی و فرهنگی شرکت عمران شهرهای جدید

  آغاز فعالیت رسمی دفتر توسعه اجتماعی و فرهنگی شرکت عمران شهرهای جدید

  مسائلی چون عدم‌‌تحقق جمعیت‌پذیری مطابق با برآوردهای اولیه ، خوابگاهی‌شدن ، افتراق اجتماعی و فضایی در اثر مسکن مهر ، عدم ارتباط ارگانیک با شهر مادر ، تاکید اسناد بالادستی توسعه در توجه به ابعاد اجتماعی و فرهنگی شهرسازی ، معضل هویت ، ضعف مشارکت مدنی شهروندان ، معضل گسیختگی ...

  |

  نظرات کاربران