در حال بارگذاری ...
 • انجام تست‌های سرد و گرم خط مترو گلشهر - هشتگرد در آینده نزدیک

  با احداث این خط مترو ، روزانه بیش از ۲۵۰هزار نفر می‌توانند از خدمات آن استفاده کنند ؛ ضمن آن‌که بهره‌برداری از این خط به کاهش ترافیک بزرگراه کرج - قزوین نیز می‌انجامد .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، حبیب‌اله طاهرخانی از آمادگی خط متروی گلشهر - هشتگرد برای انجام تست‌های فنی خبر داد .

  حبیب‌اله طاهرخانی ، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ، از آماده شدن خط مترو گلشهر-هشتگرد برای انجام تست سرد خبر داد و گفت : تا چند روز دیگر مراحل مختلف تست توسط شرکت بهره‌برداری متروی تهران انجام می‌شود و بهره‌برداری آزمایشی از این خط نیز پس از تست گرم انجام خواهد شد .

  وی با اشاره به‌ این‌که پروژه هم‌اکنون برای انجام تست سرد آماده است ، گفت : از بهره‌بردار دعوت می‌کنیم که تست سرد را انجام دهد و در صورت پشت‌ سر گذاشتن این مرحله با موفقیت ، وارد مرحله بعدی یعنی تست گرم خواهیم شد و پس از آن نیز بهره‌برداری آزمایشی صورت می‌گیرد .

  رضیئی ، عضو هیئت مدیره این شرکت عمران شهر جدید هشتگرد نیز از آماده‌سازی پایانه‌های تاکسی و اتوبوس برای انتقال مسافران به این ایستگاه مترو خبر داد و گفت : پایانه‌ها آماده‌شده اما مدیریت و بهره‌برداری این مجموعه با شهرداری است .

  گفتنی است ، با احداث این خط مترو ، روزانه بیش از ۲۵۰هزار نفر می‌توانند از خدمات آن استفاده کنند ؛ ضمن آن‌که بهره‌برداری از این خط به کاهش ترافیک بزرگراه کرج - قزوین نیز می‌انجامد .
  مطالب مرتبط

  آغاز فرآیند تست سرد متروی گلشهر- هشتگرد

  آغاز فرآیند تست سرد متروی گلشهر- هشتگرد

  با احداث این خط مترو ، به طول ٢٦ کیلومتر ودارا بودن بزرگترین ایستگاه حومه ای مترو در افق طرح روزانه بیش از ۲۵۰هزار نفر می‌توانند از خدمات آن استفاده کنند ؛ ضمن آن‌که بهره‌برداری از این خط به کاهش ترافیک بزرگراه کرج-قزوین نیز می‌انجامد .

  |

  آمادگی خیرین مسکن‌ساز برای احداث ۳۰ هزار واحد در طرح اقدام ملی مسکن

  آمادگی خیرین مسکن‌ساز برای احداث ۳۰ هزار واحد در طرح اقدام ملی مسکن

  در کرمانشاه نزدیک به ۲۵۰ واحد مربوط به خانواده‌های دو معلول بوده که توسط خیرین مسکن‌ساز ، سازمان بهزیستی ، بنیاد مستضعفان و وزارت راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انجام شده که بالای ۸۰ درصد تکمیل و به متقاضیان پرداخت شده است . 

  |

  نظرات کاربران