در حال بارگذاری ...
 • انجام تست‌های سرد و گرم خط مترو گلشهر - هشتگرد در آینده نزدیک

  با احداث این خط مترو ، روزانه بیش از ۲۵۰هزار نفر می‌توانند از خدمات آن استفاده کنند ؛ ضمن آن‌که بهره‌برداری از این خط به کاهش ترافیک بزرگراه کرج - قزوین نیز می‌انجامد .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، حبیب‌اله طاهرخانی از آمادگی خط متروی گلشهر - هشتگرد برای انجام تست‌های فنی خبر داد .

  حبیب‌اله طاهرخانی ، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ، از آماده شدن خط مترو گلشهر-هشتگرد برای انجام تست سرد خبر داد و گفت : تا چند روز دیگر مراحل مختلف تست توسط شرکت بهره‌برداری متروی تهران انجام می‌شود و بهره‌برداری آزمایشی از این خط نیز پس از تست گرم انجام خواهد شد .

  وی با اشاره به‌ این‌که پروژه هم‌اکنون برای انجام تست سرد آماده است ، گفت : از بهره‌بردار دعوت می‌کنیم که تست سرد را انجام دهد و در صورت پشت‌ سر گذاشتن این مرحله با موفقیت ، وارد مرحله بعدی یعنی تست گرم خواهیم شد و پس از آن نیز بهره‌برداری آزمایشی صورت می‌گیرد .

  رضیئی ، عضو هیئت مدیره این شرکت عمران شهر جدید هشتگرد نیز از آماده‌سازی پایانه‌های تاکسی و اتوبوس برای انتقال مسافران به این ایستگاه مترو خبر داد و گفت : پایانه‌ها آماده‌شده اما مدیریت و بهره‌برداری این مجموعه با شهرداری است .

  گفتنی است ، با احداث این خط مترو ، روزانه بیش از ۲۵۰هزار نفر می‌توانند از خدمات آن استفاده کنند ؛ ضمن آن‌که بهره‌برداری از این خط به کاهش ترافیک بزرگراه کرج - قزوین نیز می‌انجامد .
  مطالب مرتبط

  آغاز فعالیت رسمی دفتر توسعه اجتماعی و فرهنگی شرکت عمران شهرهای جدید

  آغاز فعالیت رسمی دفتر توسعه اجتماعی و فرهنگی شرکت عمران شهرهای جدید

  مسائلی چون عدم‌‌تحقق جمعیت‌پذیری مطابق با برآوردهای اولیه ، خوابگاهی‌شدن ، افتراق اجتماعی و فضایی در اثر مسکن مهر ، عدم ارتباط ارگانیک با شهر مادر ، تاکید اسناد بالادستی توسعه در توجه به ابعاد اجتماعی و فرهنگی شهرسازی ، معضل هویت ، ضعف مشارکت مدنی شهروندان ، معضل گسیختگی ...

  |

  نظرات کاربران