در حال بارگذاری ...
 • پرداخت تسهیلات ۲۰۰ میلیون ریالی به خریداران عرصه مسکن مهر پردیس

  برخورد قاطع با دلالان واحدهای مسکونی در این شهر جدید همچنان با قدرت تداوم خواهد یافت .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، سیدمهدی هدایت با اشاره به فروش ۳۵۰ میلیارد تومانی عرصه در شهر جدید پردیس گفت : خریداران عرصه مسکن مهر پردیس که جزو مشتریان خوش حساب باشند ، می‌توانند پس از خرید عرصه از تسهیلات ۲۰۰ میلیون ریالی از محل اوراق استفاده نمایند .

  سیدمهدی هدایت ، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از واگذاری عرصه مسکن مهر به ۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر در این شهر جدید خبر داد و گفت : تاکنون ۳۵۰ میلیاردتومان عرصه به فروش رسیده است و مردم نیز با توجه به شرایط خوب در نظرگرفته شده برای فروش عرصه ، استقبال خوبی از این واگذاری داشته‌اند .

  وی همچنین افزود : تمامی خریداران عرصه مسکن مهر شهر جدید پردیس که جزو مشتریان خوش‌حساب باشند ، می‌توانند پس از خرید عرصه از تسهیلات ۲۰۰ میلیون ریالی از محل اوراق استفاده نمایند .

  هدایت نوع این تسهیلات را جعاله و سود آن را ۱۸درصد عنوان کرد و گفت : این وام فرصتی برای خریداران عرصه مسکن مهر خواهد بود .

  هشت نفر از دلالان مسکن در پردیس دستگیر شده‌اند/ برخورد محکم ادامه می‌یابد

  وی با اشاره به دستگیری هشت تن از دلالان مسکن مهر پردیس در هفته‌های اخیر گفت : برخورد قاطع با دلالان واحدهای مسکونی در این شهر جدید همچنان با قدرت تداوم خواهد یافت .
  مطالب مرتبط

  احداث شهرهای جدید بزرگترین تجربه شهرسازی عملیاتی کشور

  احداث شهرهای جدید بزرگترین تجربه شهرسازی عملیاتی کشور

  با وجود آنکه طرح های جامع دارای تجارب طولانی جهانی بوده و در کشور ما نیز به عنوان طرح غالب محسوب شده و در نظام برنامه ریزی مورد توجه هستند اما از موضوعات مهمی چون انتظارات جامعه و اولویت خواسته های مردم ، چگونگی نظام تأمین مالی ، فقر و مسائل مربوط به به حوزه اجتماع سازی و انسان ...

  |

  نظرات کاربران