در حال بارگذاری ...
 • افزایش سهمیه استان خراسان شمالی در ساخت مسکن محرومان

  تا پایان سال ۹۸ طبق دستور وزیر راه و شهرسازی باید کل مساکن مهر بر استان ها به سرانجام برسد و در همین راستا استان خراسان شمالی نیز به تعهد خود پایبند است و تا پایان سال ۹۸ کلیه مساکن مهر استان به پایان می‌رسد و جشن اختتامیه را در استان خواهیم گرفت .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیر کل راه و شهرسازی خراسان شمالی از افزایش سهمیه استان در ساخت مسکن محرومان به ۳۲۰۰ واحد خبر داد .

  علیرضا مصطفی زاده اظهار داشت : در نشستی که با معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی داشتیم ، سهم خراسان شمالی در ساخت مسکن محرومان از ۴۵۰ واحد به ۳۲۰۰ واحد ارتقا پیدا کرد . ساخت ۳۲۰۰ واحد با کمک ستاد اجرایی فرمان امام(ره) اجرا می شود و این سهم قبلاً ۴۵۰ واحد بوده است که به ۳۲۰۰ واحد افزایش یافت که از این مقدار ۳۰۰۰ واحد در بجنورد، ۱۰۰ واحد در شیروان و ۱۰۰ واحد در اسفراین ساخته خواهد شد .

  جواد عمادیانفر ، معاون بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی خراسان شمالی نیز افزود : ۳۴۰۰ واحد در قالب طرح اقدام ملی در ۵ شهر بجنورد ، اسفراین ، فاروج ، گرمه و جاجرم به صورت مشارکتی اجرا می شود .

  وی به مسکن مهر استان اشاره کرد و افزود : تا پایان سال ۹۸ طبق دستور وزیر راه و شهرسازی باید کل مساکن مهر بر استان ها به سرانجام برسد و در همین راستا استان خراسان شمالی نیز به تعهد خود پایبند است و تا پایان سال ۹۸ کلیه مساکن مهر استان به پایان می‌رسد و جشن اختتامیه را در استان خواهیم گرفت .
  مطالب مرتبط

  آغاز ثبت نام طرح اقدام ملی در استان همدان برای حدود ۱۷۰۰ واحد مسکونی

  آغاز ثبت نام طرح اقدام ملی در استان همدان برای حدود ۱۷۰۰ واحد مسکونی

  متاهل بودن ، نداشتن خانه توسط خود و همسر ، خانه اولی بودن ، پنج سال سکونت در شهر مورد نظر و سبز بودن فرم «ج» آن‌ها (استفاده نکردن از تسهیلات ، امکانات دولتی و یارانه‌های ارگان‌های دولتی) از شرط‌های لازم ثبت‌نام متقاضیان در این طرح است .

  |

  نظرات کاربران