در حال بارگذاری ...
 • حرکت جهادی در حوزه بازآفرینی شهری استان تهران

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از یک ماه حرکت جهادی در حوزه بازآفرینی شهری استان و اجماع تمامی دستگاهی استانی و شهرستانی خبر داد .

  رضا نگهبان گفت : در سال‌های ۹۴ تا ۹۷ ، بازآفرینی شهری استان تهران پنج جلسه استانی سپری کرده بود ، اما پس از جلسه ششم استانی که در ماه گذشته و با حضور محسنی بندپی استاندار تهران برگزار شد ، به همت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، مدیران و کارکنان حوزه بازآفرینی استان تهران و تعامل مدیران کل عضو ستاد و شهرستان‌ها ، تاکنون ۱۰ جلسه استانی در شهرستان‌ها برگزار شده است که بالغ بر ۱۲۰ مصوبه استانی از طریق استانداری تهران ابلاغ شده و جهت اجرایی شدن به سازمان برنامه و بودجه اعلام شده است .

  وی از برگزاری جلسه استانی بازآفرینی شهری طی روز گذشته در شهرستان رباط کریم و در جلسه امروز در شهرستانهای ورامین و پیشوا خبر داد و گفت : این حضور گرم و پرنشاط چهره پروژه های عمرانی بازآفرینی این استان را متحول خواهد کرد .
  مطالب مرتبط

  افزایش سهمیه استان خراسان شمالی در ساخت مسکن محرومان

  افزایش سهمیه استان خراسان شمالی در ساخت مسکن محرومان

  تا پایان سال ۹۸ طبق دستور وزیر راه و شهرسازی باید کل مساکن مهر بر استان ها به سرانجام برسد و در همین راستا استان خراسان شمالی نیز به تعهد خود پایبند است و تا پایان سال ۹۸ کلیه مساکن مهر استان به پایان می‌رسد و جشن اختتامیه را در استان خواهیم گرفت .

  |

  نظرات کاربران