در حال بارگذاری ...
 • انتصاب معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، محمد اسلامی با صدور حکمی معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی را منصوب کرد .

  محمد اسلامی ، وزیر راه و شهرسازی با صدور حکمی "محمود محمودزاده" را به عنوان معاون مسکن و ساختمان این وزارتخانه منصوب کرد .

  ایجاد هماهنگی بین معاونان و بخش‌های مرتبط با مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ، بازنگری در سیاست‌های توسعه مسکن ، ترویج و بهره‌مندی از فن‌آوری‌های نوین با تجدید ساختار در صنعت ساختمان کشور و برنامه‌ریزی و ساماندهی خدمات تسکل‌های حرفه‌ای مرتبط با هدف افزایش اعتماد عمومی در جامعه تخصصی ، شفافیت عملکرد ، قانون‌مندی و پاسخگویی از جمله وظایفی است که در این حکم برای محمودزاده برشمرده شده است .

  همچنین ، برنامه‌ریزی صدور خدمات فنی ، مهندسی و جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی و داخلی در حوزه صنعت ساختمان ، کمک به ارتقاء دانش فنی و ورود تکنولوژی‌های جدید ساختمانی از طریق همکاری با نهادهای علمی و اجرایی داخلی و خارج از کشور ، اصلاح ، تدوین و بازنگری در مقررات ملی ساختمان و نظام‌های اداری با بهره‌مندی از مشارکت خبرگان علمی و مهندسی کشور به منظور ارتقاء کیفیت و ارائه خدمات فنی بهینه و راهبری طرح‌های تولید و عرضه مسکن از دیگر وظایفی است که در حکم وزیر راه و شهرسازی خطاب به معاون جدید مسکن و ساختمان این وزارتخانه به آن اشاره شده است .
  مطالب مرتبط

  افزایش کیفیت در تمام حوزه‌های نظام‌مهندسی ساختمان از برنامه‌های معاونت مسکن و ساختمان

  افزایش کیفیت در تمام حوزه‌های نظام‌مهندسی ساختمان از برنامه‌های معاونت مسکن و ساختمان

  تلاش شده تا جایی‌که ممکن است نظارت بر عملکرد سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان تقویت شود . همچنین در موضوع توزیع کار مهندسان عضو سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان تلاش شده تا در حد امکان ، ارایه چنین خدماتی به مهندسان عضو به صورت سیستمی و دور از سلایق شخصی باشد .

  |

  ایجاد ابزارهای نظارت عالیه بر عملکرد سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان

  ایجاد ابزارهای نظارت عالیه بر عملکرد سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان

  زمانیکه صدور پروانه صلاحیت مهندسان به صورت سیستمی انجام شود با اطلاعات و ارتباطاتی که با سامانه های موازی برقرار خواهد شد ، بخش عمده ای از پالایش و بررسی اطلاعات به صورت سیستمی انجام می‌شود . با اینکار اتکای ما به شخص نیست بلکه با بهره گیری از سیستم ، دقت را افزایش خواهیم داد .

  |

  نظرات کاربران