در حال بارگذاری ...
 • برگزاری جلسه هماهنگی و بررسی مشکلات طرح اقدام ملی مسکن خراسان جنوبی

  خوشبختانه عملیات اجرایی این طرح در خراسان جنوبی در حال انجام است ولی باید با برگزاری منظم این جلسات و همفکری و همکاری و تلاش شبانه روزی مشکلات موجود شناسایی و رفع شود تا به اجرای طرح اقدام ملی مسکن سرعت بیشتری بخشیده شود .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، به منظور بررسی و رفع مشکلات موجود در اجرای طرح اقدام ملی مسکن خراسان جنوبی جلسه ای به ریاست داعی مدیر کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی و با حضور آسمانی مقدم مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، معاونین مسکن و روسا و کارشناسان ادارات مرتبط این دو اداره کل وارتباط ویدئو کنفرانس کلیه روسای ادارت راه و شهرسازی شهرستان های تابعه در محل اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی تشکیل شد .

  داعی مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی در این جلسه بابیان اینکه حسب دستور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن باید سرعت بیشتری پیدا کند ، اظهار داشت : خوشبختانه عملیات اجرایی این طرح در خراسان جنوبی در حال انجام است ولی باید با برگزاری منظم این جلسات و همفکری و همکاری و تلاش شبانه روزی مشکلات موجود شناسایی و رفع شود تا به اجرای طرح اقدام ملی مسکن سرعت بیشتری بخشیده شود .

  وی ضمن تشکر از همکاری های خوب بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در اجرای این طرح افزود : در استان خراسان جنوبی با پیگیری های به عمل آمده به میزان سهمیه طرح اقدام ملی مسکن زمین تامین گردیده ودر اختیار قرار گرفته است .

  آسمانی مقدم مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان نیز دراین جلسه ضمن بیان اهمیت طرح اقدام ملی مسکن گفت : در راستای اجرای این طرح تفاهم ، همدلی و هماهنگی خوبی بین اداره کل راه و شهرسازی و اداره کل بنیاد مسکن وجود دارد .

  در ادامه جلسه مشکلات موجود توسط روسای ادارات راه و شهرسازی شهرستانهای استان از طریق ارتباط ویدیو کنفرانس مطرح گردید که مورد بررسی قرار گرفت و پیشنهادات لازم در خصوص رفع مشکلات طرح اقدام ملی مسکن در سطح استان ارائه و تصمیمات لازم اتخاذ شد .
  مطالب مرتبط

  تخصیص ۹۰ میلیارد تومان تسهیلات مسکن به ۶۰۰۰ خانوار روستایی

  تخصیص ۹۰ میلیارد تومان تسهیلات مسکن به ۶۰۰۰ خانوار روستایی

  وام تکمیلی به شکل قرض الحسنه پیش بینی شده است و اعتباری که بنیاد برای این تفاهم نامه در نظر گرفته ۳۰ میلیاردتومان و اعتبار بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز ۶۰ میلیارد تومان است که در مجموع ۹۰ میلیاردتومان تسهیلات ۱۵ میلیون تومانی به حدود ۶۰۰۰ خانوار روستایی برای تکمیل ...

  |

  نظرات کاربران