در حال بارگذاری ...
 • مشخص شدن زمین‌های اختصاص یافته برای طرح اقدام ملی مسکن در استان زنجان

  امیدواریم در سال جهش تولید بتوانیم با مدیریت صحیح دولت از طریق واگذاری ۹۹ ساله یا فروش اقساطی زمین ، تولید مسکن را در کشور بالا ببریم .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت : زمین‌های اختصاص یافته برای طرح اقدام ملی مسکن در استان زنجان مشخص شده و حدود ۱۰ هزار ثبت‌نام در مرحله اول و مجموع ۲۸ هزار ثبت‌نام در پایان مرحله دوم این طرح انجام شده است .

  علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن که با همراهی اعضای هیات مدیره سازمان به استان زنجان سفر کرده است با اشاره به برگزاری جلسات شورای مسکن استان زنجان با حضور استاندار در بازه زمانی هر دو هفته یکبار گفت : برگزاری این جلسات و پیگیری مسائل موجود از طرف تمامی دستگاه های خدمات رسان فعال حوزه مسکن از جمله همکاران ما در اداره کل راه و شهرسازی می تواند بخشی از مشکل مسکن مردم استان را برطرف کند .

  معاون وزیر راه و شهرسازی هدف از اجرای طرح اقدام ملی مسکن را تولید مسکن خواند و افزود : امیدواریم در سال جهش تولید بتوانیم با مدیریت صحیح دولت از طریق واگذاری ۹۹ ساله یا فروش اقساطی زمین ، تولید مسکن را در کشور بالا ببریم .

  مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با بیان اینکه تلاش ما در مجموعه وزارت راه و شهرسازی این است که بتوانیم واحدهای طرح اقدام ملی مسکن را تا پایان دولت به اتمام برسانیم ، توضیح داد : در سفر امروز به استان زنجان از سه پروژه مشارکتی به استعداد ۶۵۰ واحد برای کارکنان نیروی انتظامی ، پروژه های در حال ساخت برای کارکنان سازمان راهداری و وزارت ورزش و جوانان به استعداد ۴۹۰ واحد و همچنین پروژه ۷۳ هکتاری گلشهر با استعداد جمعیت پذیری ۱۷ هزار و پانصد نفر بازدید به عمل آوردیم .

  گفتنی است مدیرعامل و اعضای هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن در سفر یک روزه به استان زنجان در جلسه شورای مسکن استان شرکت کرده و از طرح‌های حوزه زمین و مسکن این استان نیز بازدید کردند .
  مطالب مرتبط

  تخصیص ۹۰ میلیارد تومان تسهیلات مسکن به ۶۰۰۰ خانوار روستایی

  تخصیص ۹۰ میلیارد تومان تسهیلات مسکن به ۶۰۰۰ خانوار روستایی

  وام تکمیلی به شکل قرض الحسنه پیش بینی شده است و اعتباری که بنیاد برای این تفاهم نامه در نظر گرفته ۳۰ میلیاردتومان و اعتبار بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز ۶۰ میلیارد تومان است که در مجموع ۹۰ میلیاردتومان تسهیلات ۱۵ میلیون تومانی به حدود ۶۰۰۰ خانوار روستایی برای تکمیل ...

  |

  نظرات کاربران