در حال بارگذاری ...
 • انعقاد دو تفاهمنامه در حوزه بازآفرینی شهری استان تهران به ارزش ۲۲۰ میلیارد ریال

  این تفاهمنامه ها مطابق با تخصیص اعتبارات نقدی بوده و پیشرفت فیزیکی ۱۰ پروژه مذکور توسط نمایندگانی از اداره کل راه و شهرسازی استان تهران ، شرکت بازآفرینی شهری و سازمان نوسازی شهرداری تهران رصد خواهد شد تا به نسبت پیشرفت فیزیکی طرح ها ، پرداخت ها محقق شود .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از انعقاد دو تفاهمنامه به ارزش ۲۲۰ میلیارد ریال در حوزه بازآفرینی شهری در این استان خبر داد .

  خلیل محبت خواه با اشاره به انعقاد دو تفاهمنامه به ارزش ۲۲۰ میلیارد ریال در حوزه بازآفرینی در این استان اظهار داشت : بر این اساس تفاهمنامه اول با شهرداری اسلامشهر به ارزش ۷۲ میلیارد ریال منعقد شده است تا اقدامات لازم جهت ساماندهی و بازگشایی معابر و اصلاح هندسی محلات طالقانی و مبعث انجام گیرد .

  وی افزود : تفاهمنامه دوم با سازمان نوسازی شهرداری تهران به ارزش ۱۴۵ میلیارد ریال منعقد شده است . این تفاهمنامه در خصوص ۱۰ پروژه این سازمان است که از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار هستند . این ۱۰ پروژه  در ۸ محله تهران شامل محلات بلورسازی ، اتابک ، سیروس ، سنگلج ، راه آهن ، سلسبیل ، شکوفه و عودلاجان است .

  مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در ادامه تصریح کرد : این تفاهمنامه ها مطابق با تخصیص اعتبارات نقدی بوده و پیشرفت فیزیکی ۱۰ پروژه مذکور توسط نمایندگانی از اداره کل راه و شهرسازی استان تهران ، شرکت بازآفرینی شهری و سازمان نوسازی شهرداری تهران رصد خواهد شد تا به نسبت پیشرفت فیزیکی طرح ها ، پرداخت ها محقق شود . به زودی آئین رونمایی این تفاهمنامه ها توسط این اداره کل اطلاع رسانی خواهد شد تا هرچه زودتر این پروژه ها آغاز شود .
  مطالب مرتبط

  ۱۰۷ مصوبه و تصویب ۷ طرح هادی روستایی در استان تهران طی ۱۰۰ روز اول امسال

  ۱۰۷ مصوبه و تصویب ۷ طرح هادی روستایی در استان تهران طی ۱۰۰ روز اول امسال

  طرح‌های هادی ۷ روستا از جمله روستای لم‌آباد از توابع بخش مرکزی ملارد ، روستاهای رضی‌آباد ، قلعه بها ، دهشاد پایین ؛ اسکمان و بکه از توابع شهرستان شهریار و یلقان دره از توابع بخش رودهن شهرستان دماوند در کار گروه طرح شده و در حال ارسال به شورای برنامه ریزی و توسعه استان است .

  |

  افتتاح پروژه اقدام ملی تهرانسر در مهرماه ۱۴۰۱

  افتتاح پروژه اقدام ملی تهرانسر در مهرماه ۱۴۰۱

  برنامه زمان بندی سه شیفت کاری که طی یکماه اخیر توسط سازندگان ارائه شد، در حال اجرا بوده و در برخی موارد شاهد عقب ماندن کار از برنامه ریزی انجام گرفته هستیم . در این زمینه برای جبران این عقب ماندگی ها ، زمان بندی جدید ارائه شد .

  |

  نظرات کاربران