در حال بارگذاری ...
 • آمادگی بسیج برای حل مشکلات مردم در مناطق مرزی کشور

  سازمان بسیج مستضعفین از تمام توان و توانایی خود در بخش مهندسی ، نیروی انسانی ، فنی و مهندسی بهره می گیرد و با ابزاری که در اختیار دارد از جمله ماشین‌آلات بخشی از مسیرهای روستایی و واحدهای مسکونی را احداث خواهد کرد .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، رییس سازمان بسیج مستضعفان از آمادگی آن سازمان برای حل مشکلات مردم در مناطق مرزی در خصوص مسکن ، رفع حاشیه نشینی و توسعه راه های روستایی در تعامل با وزارت راه و شهرسازی خبر داد .

  غلامرضا سلیمانی در مراسم تفاهم نامه همکاری با وزارت راه و شهرسازی در زمینه محرومیت زدایی ، گفت : سازمان بسیج مستضعفان ، گسترده‌ترین شبکه خدمات‌رسانی در سطح کشور را ایجاد کرده و با رویکرد تعاملی و انقلابی در بخش مسکن و شهرسازی مناطق محروم و همچنین حل مشکلات مستضعفان فعالیت‌های خود را آغاز کرده است .

  رییس سازمان بسیج مستضعفین ضمن اعلام آمادگی آن سازمان در رفع مشکلات محرومان و مستضعفان در سراسر کشور ، افزود : محرومان و مستضعفان از ستمدیده ترین طبقات اجتماعی کشور هستند. بنابراین توسعه آبادانی مناطق حاشیه شهرها و همچنین توسعه راه‌های روستایی جزو برنامه‌های اولویت‌دار سازمان بسیج مستضعفین است .

  سلیمانی توضیح داد : سازمان بسیج مستضعفین این آمادگی را دارد تا نقش همکاری و تعامل و همچنین توسعه سازندگی را داشته باشد و ما از انگیزه های انقلابی که در حوزه بسیج مستضعفان وجود دارد استفاده خواهیم کرد . سازمان بسیج مستضعفین از تمام توان و توانایی خود در بخش مهندسی ، نیروی انسانی ، فنی و مهندسی بهره می گیرد و با ابزاری که در اختیار دارد از جمله ماشین‌آلات بخشی از مسیرهای روستایی و واحدهای مسکونی را احداث خواهد کرد .

  سلیمانی با اشاره به اینکه بیش از ۱۷ هزار گروه جهادی متخصص در بسیج فعالیت می کنند که در ساخت مسکن مشارکت داشته اند ، گفت : با همکاری بنیاد تعاون مسکن بسیج و سایر موسسات تلاش خواهیم کرد تا سازندگی را استان های مرزی در همکاری با وزارت راه و شهرسازی تقویت کنیم .

  رییس سازمان بسیج مستضعفان با بیان اینکه آن سازمان تاکنون تجربه های گسترده ای را در حوزه محرومیت زدایی انجام داده است ، افزود : برای توسعه زیرساخت‌ها تلاش می‌کنیم در قالب این تفاهمنامه قدم‌های بزرگی برداریم و با همکاری وزارت راه و شهرسازی و با یک انگیزه انقلابی قول خواهیم داد به مردم تا سرعت پروژه ها را افزایش دهیم .

  وی با بیان اینکه با استفاده از مصالح مستحکم این پروژه ها به پایان می‌رسند ، افزود : این اقدام هم یک کارنامه درخشان برای وزارت راه و شهرسازی می شود تا در قالب یک جبهه واحد برای حل مشکلات مناطق محروم اقدام کند .
  مطالب مرتبط

  عرضه املاک ، اراضی و مستغلات وزارت راه و شهرسازی در بورس کالای ایران برای نخستین بار

  عرضه املاک ، اراضی و مستغلات وزارت راه و شهرسازی در بورس کالای ایران برای نخستین بار

  پس از مرتفع کردن موانع ، اولین عرضه در بورس کالا انجام گرفت . این عرضه مربوط به یک ملک تجاری متعلق به شرکت عمران شهر جدید پردیس است که به قیمت پایه ۱۰ میلیارد و ۶۳۹ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال و با شرایط پرداخت ۳۰ درصد ثمن به صورت نقد و مابقی در اقساط ۴۸ ماهه ، در دستور کار قرار گرفت .

  |

  تامین مسکن ، توسعه راه‌ روستایی و رفع حاشیه‌نشینی در ۵ استان کشور

  تامین مسکن ، توسعه راه‌ روستایی و رفع حاشیه‌نشینی در ۵ استان کشور

  وزارت راه و شهرسازی از خیرین و دیگر نهادهایی که تکلیف حمایتی دارند ، دعوت کرده تا در رفع محرومیت‌زدایی در مناطق مرزی کشور با وزارتخانه و بسیج همکاری و مشارکت داشته باشند و تمامی اقدامات با منابع بسیج ، وزارت راه و شهرسازی ، سازمان های حمایتی و مشارکت مردم به سرانجام می رسد .

  |

  افزایش منابع مالی وزارت راه و شهرسازی در سال آینده

  افزایش منابع مالی وزارت راه و شهرسازی در سال آینده

  در خصوص مسکن که یکی از ابزارهای مهم تولید مسکن به شمار می‌رود خوشبختانه توافقی بین وزارت راه و شهرسازی و وزیر جهادکشاورزی انجام شد و زمین قابل‌توجهی معادل ۲۵۰۰ هکتار در حریم شهرها بین دو وزیر تفاهم شد تا زمین در حریم شهرها در اختیار وزارت راه و شهرسازی برای تولید مسکن قرار ...

  |

  نظرات کاربران