در حال بارگذاری ...
 • اعتبارات تخصیص یافته برای بازآفرینی بافت فرسوده پیرامون حرم عبدالعظیم (ع) کافی نیست

  لازم است شهرداری تهران ، سازمان مدیریت و شرکت بازآفرینی و تولیت آستان مقدس حرم عبدالعظیم بابت این کار عظیم پای کار باشند .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، خلیل محبت خواه در جلسه هفتگی ستاد بازآفرینی استان تهران از وضعیت اجرای ۵۰ درصدی مصوبات خبر داد و گفت : تمام شهرداران استان تهران موظف به ارائه گزارش اقدامات انجام شده در جلسه آتی ستاد هستند .

  خلیل محبت‌خواه با بیان اینکه در بیست و هشتمین جلسه ستاد بازآفرینی استان تهران ، خواهان گزارش جدی آخرین اقدامات انجام گرفته توسط دستگاه‌ها شده است ، اظهار داشت : در خصوص ساماندهی بافت فرسوده پیرامون حرم مطهر حضرت عبدالعظیم (ع) که هم اکنون در دست پیگیری است ، اعتبارات تخصیص یافته کافی نیست .

  وی ادامه داد :‌ در همین زمینه لازم است شهرداری تهران ، سازمان مدیریت و شرکت بازآفرینی و تولیت آستان مقدس حرم عبدالعظیم بابت این کار عظیم پای کار باشند .

  محبت‌خواه تصریح کرد : طرح بازآفرینی بافت اطراف حرم مقدس عبدالعظیم در حال حاضر در مرحله تهیه طرح است و باید با یک عزم ملی عملیاتی شدن این طرح را به عنوان شهر ری ، محله تاریخی و هویت شهری تهران آغاز کنیم و این موضوع در جلسه مذکور تصویب شد .
  مطالب مرتبط

  احراز شرایط حدود ۳۷۰۰ نفر از متقاضیان طرح اقدام ملی در استان تهران

  احراز شرایط حدود ۳۷۰۰ نفر از متقاضیان طرح اقدام ملی در استان تهران

  ضروری است تمام شهروندان استان تهران که تاکنون پیامک افتتاح و واریز وجه دریافت کرده‌اند ظرف ۲ هفته آینده نسبت به واریز وجه اقدام کنند تا در سامانه اقدام ملی باقی بمانند چرا که در غیر اینصورت مشمول دستور العمل حذف از طرح خواهند شد .

  |

  نظرات کاربران