در حال بارگذاری ...
 • معارفه مدیرعامل جدید بانک مسکن با حضور وزیر راه و شهرسازی

  رحیمی‌انارکی که از دی‌ماه ۹۶ سکانداری بانک مسکن را عهده‌دار بود ، اردیبهشت سال جاری ، در پی ابتلا به کرونا در گذشت .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، آیین تکریم و معارفه مدیرعامل بانک مسکن با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار شد .

  آیین تکریم و معارفه مدیرعامل بانک مسکن ، روز چهارشنبه ، هشتم مردادماه با حضور محمد اسلامی ، وزیر راه و شهرسازی برگزار و «محمود شایان» به‌عنوان مدیرعامل جدید این بانک معرفی شد .

  قاسمی ، عضو هیئت‌مدیره بانک مسکن در این مراسم ، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های رحیمی‌انارکی ، مدیرعامل فقید این بانک ، گزارشی از عملکرد بانک مسکن ارائه کرد و بخش عمده محصولات بانک مسکن را محصول تلاش‌های رحیمی‌انارکی دانست .

  او با اشاره به فعالیت بالغ‌‌‌بر چهار هزار نفر در بانک مسکن ، مجموع منابع این بانک تا پایان سال ۹۸ را ۸۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد .

  قاسمی همچنین از پرداخت هفت هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات از ابتدای سال ۹۹ تاکنون خبر داد و میزان تسهیلات پرداخت شده در بخش مسکن یکم را ۱۳ هزار میلیارد ذکر کرد .

  محمود شایان ، مدیرعامل بانک مسکن نیز در بخشی از این مراسم با قدردانی از حسن‌ اعتماد مجموعه دولت ، ۲۱ درصد تولید ناخالص ملی را سهم بخش مسکن خواند و بیان کرد : در شرایط ویژه اقتصادی و تاریخی که در آن قرار داریم ، نیازمند تصمیمات موثر و کارا هستیم .

  او توجه به بورس املاک و استفاده از ظرفیت بورس برای تامین مالی پروژه‌های بخش مسکن را مهم خواند و تعیین‌تکلیف واحدهای باقیمانده مسکن مهر ‌و پیگیری و اجرای طرح اقدام ملی مسکن را دو ماموریت مهم بانک مسکن برشمرد .

  گفتنی است ، رحیمی‌انارکی که از دی‌ماه ۹۶ سکانداری بانک مسکن را عهده‌دار بود ، اردیبهشت سال جاری ، در پی ابتلا به کرونا در گذشت .
  مطالب مرتبط

  افزایش سقف سنی واحدهای مسکونی مشمول تسهیلات صندوق پس‌انداز مسکن یکم

  افزایش سقف سنی واحدهای مسکونی مشمول تسهیلات صندوق پس‌انداز مسکن یکم

  این طرح بانک مسکن در عمل طیف انتخاب واحدهای مسکونی برای خرید توسط خانه اولی­ های سپرده­ گذار در صندوق پس‌انداز مسکن یکم را افزایش می‌دهد ، بنابراین چالش کمبود فایل واحدهای مسکونی فروشی در بنگاه­ های املاک از این طریق برای زوج­های جوان تا حدود زیادی رفع می­ شود .

  |

  ساخت و تکمیل ۹۰۰ هزار واحد مسکونی تا پایان دولت دوازدهم

  ساخت و تکمیل ۹۰۰ هزار واحد مسکونی تا پایان دولت دوازدهم

  در حال حاضر از ۵۰۰ هزار واحد نیمه تمام مسکن مهر ، حدود ۶۸ هزار واحد نیمه تمام را در حال ساخت داریم که پرونده آن به زودی بسته می‌شود . با افتتاح بقیه واحدها به زودی جشن اختتامیه مسکن مهر را در استان‌ها برگزار می‌کنیم .

  |

  نظرات کاربران