در حال بارگذاری ...
 • ثبت نام ٢ میلیون و ٢٢٠ هزار نفر در طرح دریافت تسهیلات مرابحه کالا و خدمات

  بر اساس نظر شوراى فقهى بانک مرکزى وام ودیعه مسکن تحت عنوان جدید تسهیلات مرابحه کالا و خدمات تغییر نام یافت .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، وزارت راه و شهرسازى از ثبت نام حدود ٢ میلیون و ٢٢٠ هزار نفر براى دریافت تسهیلات مرابحه کالا و خدمات ، خبر داد .

  دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازى آمار ثبت نام کنندگان تسهیلات مرابحه کالا و خدمات را که از شنبه ٤ مرداد آغاز شد و تا پنجشنبه ٩ مرداد ادامه یافت ، اعلام کرد . 

  بر اساس اعلام دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازى در حدود ٢ میلیون و ٢٢٠ هزار نفر براى دریافت تسهیلات مرابحه کالا و خدمات ثبت نام کردند .

  گفتنى است ، بر اساس نظر شوراى فقهى بانک مرکزى وام ودیعه مسکن تحت عنوان جدید تسهیلات مرابحه کالا و خدمات تغییر نام یافت .
  مطالب مرتبط

  تأثیر راه‌اندازی بورس املاک بر ساماندهی بازار مسکن‌

  تأثیر راه‌اندازی بورس املاک بر ساماندهی بازار مسکن‌

  مسئله اصلی برای مردم غیرشفاف بودن بازار مسکن است و قیمت‌ها ممکن است واقعی نباشد و نمی‌توان به قیمت عادلانه در این بخش دست یافت . بنابراین با توجه به کمبود سرمایه و شفاف نبودن بازار مسکن ، بورس مسکن کلید خورده و با توجه به ۵ هزار میلیارد تومانی که در این بخش اندیشیده شده است کمک ...

  |

  آغاز ثبت‌نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن در ۵ استان

  آغاز ثبت‌نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن در ۵ استان

  تاکنون در استان اردبیل ۲۹۲۹ نفر ، در استان آذربایجان شرقی ۴۴۰۶ نفر ، در استان البرز ۲۵۳۰ نفر ، در استان آذربایجان غربی ۴۰۰۰ نفر و در استان اصفهان ۱۰۲۲۶ نفر ثبت نام کرده‌اند . در مجموع تا ساعت ۱۳ امروز ۱۷ اسفندماه ۲۵ هزار و ۵۹۱ نفر در پنج استان نامبرده ثبت نام کرده‌اند .

  |

  برگزاری کارگاه برنامه عملیاتی احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی

  برگزاری کارگاه برنامه عملیاتی احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی

  ضرورت توجه به تامین آرامش و آسایش ساکنان با استفاده از راهکارهای ارزان‌قیمت در معماری و ساختمان (بدون کاهش کیفیت) و لزوم شناسایی و حل پارامترهای ناپایدارسازی ، که تمایل سرمایه‌گذار برای ورود به پروژه را کم می‌کند ، از محورهایی است که بر آن تاکید داریم .

  |

  نظرات کاربران