در حال بارگذاری ...
 • تشریح آخرین وضعیت واحدهای مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت

  پروژه مسکن مهر دو میلیون و ۲۰۰ هزار واحد بود که در دولت یازدهم ۷۸۰ هزار واحد آن تکمیل و تحویل متقاضیان شد و در مجموع در دولت های یازدهم و دوازدهم حدود ۲ میلیون و ۳۰ هزار واحد مسکن مهر تکمیل شده است .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن وضعیت واحدهای مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت را اعلام کرد و گفت : حدود ۵۰ هزار و ۳۹۶ واحد مسکونی مهر دارای معارض هستند که در حال تلاش هستیم تا مشکلات واحدهایی را که قابلیت رفع و رجوع و تکمیل دارند، را حل کنیم .

  علی نبیان آخرین وضعیت واحدهای مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت را اعلام کرد .

  مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با اعلام این مطلب که جمع کل واحدهای مسکونی مهر تحت مسئولیت سازمان ملی زمین و مسکن که دارای معارض هستند، ۵۰ هزار و ۳۹۶ واحد است، گفت: از مجموع ۵۰ هزار و ۳۹۶ واحد مسکن مهر دارای معارض ، تعداد ۱۰ هزار و ۴۹ واحد در مراجع قضایی پرونده دارند که در دست بررسی است از این تعداد پرونده در دست بررسی در مراجع قضایی ۲۸۸۵ واحد مربوط به تعاونی‌ها و ۷۱۶۴ واحد مربوط به تفاهم‌نامه‌های سه‌جانبه هستند.

  مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن ادامه داد : همچنین از مجموع ۵۰ هزار و ۳۹۶ واحد مسکونی دارای معارض، ۱۴ هزار ۲۳۳ واحد، فاقد متقاضی هستند که ۲۴۶۳ واحد تعیین تکلیف شده و ۶۴۲۵ واحد آمادگی تبدیل به طرح اقدام ملی مسکن را دارا هستند .

  معاون وزیر راه و شهرسازی تعداد واحدهای مسکونی مهر زیر ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی را نیز  ۴۴۰۵ واحد برشمرد و توضیح داد: تعداد۲۱ هزار و ۷۰۹ واحد از مجموع ۵۰ هزار و ۳۶۹ واحد کل دارای معارض، مشخصا دارای مشکلات مرتبط با تعاونی هستند که از این میزان، ۱۰ هزار و ۸۶۱ واحد دارای پرونده قضایی به علت شکایت اعضای از مدیران تعاونی و یا بالعکس و ۱۰ هزار و ۸۴۸ واحد نیز مشکلات جذب متقاضی را دارند.

  گفتنی است ، پروژه مسکن مهر دو میلیون و ۲۰۰ هزار واحد بود که در دولت یازدهم ۷۸۰ هزار واحد آن تکمیل و تحویل متقاضیان شد و در مجموع در دولت های یازدهم و دوازدهم حدود ۲ میلیون و ۳۰ هزار واحد مسکن مهر تکمیل شده است .
  مطالب مرتبط

  ساخت و تکمیل ۹۰۰ هزار واحد مسکونی تا پایان دولت دوازدهم

  ساخت و تکمیل ۹۰۰ هزار واحد مسکونی تا پایان دولت دوازدهم

  در حال حاضر از ۵۰۰ هزار واحد نیمه تمام مسکن مهر ، حدود ۶۸ هزار واحد نیمه تمام را در حال ساخت داریم که پرونده آن به زودی بسته می‌شود . با افتتاح بقیه واحدها به زودی جشن اختتامیه مسکن مهر را در استان‌ها برگزار می‌کنیم .

  |

  نظرات کاربران