در حال بارگذاری ...
 • عدم واریز آورده مسکن ملی در زمان مقرر ، حذف متقاضی را در پی دارد

  چنانچه در مدت زمان مقرر متقاضیان قادر به تامین مبلغ اولیه نباشند اداره کل راه و شهرسازی استان نسبت به حذف آن ها اقدام نموده و متقاضی دیگری جایگزین می شود .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیر کل راه و شهرسازی استان قم گفت : به استناد شیوه نامه طرح اقدام ملی مسکن متقاضیان موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۵ روز کاری از تاریخ افتتاح حساب نسبت به واریز رقم اولیه اعلام شده اقدام نمایند .

  حسن صبوری اظهار داشت : مبلغ اولیه واریز طرح اقدام ملی مسکن ۴۰۰ میلیون ریال است که می بایست در مدت تعیین شده متقاضیان واریز نمایند .

  وی در خصوص مرحله بعد واریز توضیح داد : طبق شیوه نامه طرح اقدام ملی مسکن ، متقاضیان پس از واریز مبلغ اولیه ، حداکثر ظرف مدت یک ماه مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال دیگر باید واریز داشته باشند .

  صبوری تصریح کرد : چنانچه در مدت زمان مقرر متقاضیان قادر به تامین مبلغ اولیه نباشند اداره کل راه و شهرسازی استان نسبت به حذف آن ها اقدام نموده و متقاضی دیگری جایگزین می شود .
  مطالب مرتبط

  ساخت و تکمیل ۹۰۰ هزار واحد مسکونی تا پایان دولت دوازدهم

  ساخت و تکمیل ۹۰۰ هزار واحد مسکونی تا پایان دولت دوازدهم

  در حال حاضر از ۵۰۰ هزار واحد نیمه تمام مسکن مهر ، حدود ۶۸ هزار واحد نیمه تمام را در حال ساخت داریم که پرونده آن به زودی بسته می‌شود . با افتتاح بقیه واحدها به زودی جشن اختتامیه مسکن مهر را در استان‌ها برگزار می‌کنیم .

  |

  نظام مهندسی ساختمان در کنار دولت برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن

  نظام مهندسی ساختمان در کنار دولت برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم از سال ۹۰ گسترش خدمات الکترونیکی خود به مهندسان و شهروندان را در قالب طرح جامع خدمات الکترونیک در اولویت کاری قرار داد که در اسفندماه سال گذشته همزمان با شیوع ویروس کرونا در استان سامانه کنترل الکترونیک نقشه نیز فعالیت خود را آغاز کرد و در ...

  |

  نظرات کاربران