در حال بارگذاری ...
 • انعقاد قرارداد ساخت پروژه های اقدام ملی میان بانک مسکن و موسسه دارالقرآن اردبیل

  این پروژه‌ها به شکل چهار پروژه جداگانه به ترتیب پروژه اول ۱۱۰ واحد ، پروژه دوم ۱۵۰ واحد ، پروژه سوم ۲۱۰ واحد و پروژه چهارم ۷۰ واحد که در مجموع ۵۴۰ واحد مسکونی است .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرعامل بانک مسکن از انعقاد قرارداد ساخت پروژه های اقدام ملی با موسسه دارالقرآن اردبیل خبر داد و گفت : این پروژه ها به شکل چهار پروژه جداگانه به تفکیک احداث می شود که در نهایت در انتهای زمان قرارداد ، ۵۴۰ واحد مسکونی احداث خواهد شد .

  محمود شایان مدیر عامل بانک مسکناز انعقاد قرارداد اولین پروژه های اقدام ملی در استان اردبیل خبر داد . این قرارداد فی مابین بانک مسکن و موسسه دارالقرآن اردبیل با معرفی ستاد اجرایی فرمان امام و با تسهیلات به میزان ۵۴۰ میلیارد ریال جهت احداث چهار پروژه طرح اقدام ملی منعقد شده است .

  شایان گفت : این پروژه‌ها به شکل چهار پروژه جداگانه به ترتیب پروژه اول ۱۱۰ واحد ، پروژه دوم ۱۵۰ واحد ، پروژه سوم ۲۱۰ واحد و پروژه چهارم ۷۰ واحد که در مجموع ۵۴۰ واحد مسکونی است . حداکثر مدت زمان تحویل این پروژه ها به متقاضیان ۲ سال در نظر گرفته شده است .

  وی افزود : متقاضیان واجد شرایط در طرح اقدام ملی مسکن بعد از ثبت نام اولیه و بررسی شرایط و تایید صلاحیت آنها ، می باید در بانک مسکن حساب مخصوص این طرح را افتتاح و نسبت به واریز آورده نقدی برای خانه دارشدن در این طرح اقدام لازم را انجام دهند .

  طرح اقدام ملی تولید مسکن با هدف بستر سازی و فراهم آوردن زمینه رونق عرضه و تولید در حوزه مسکن و ساختمان برنامه ریزی و اجرا شده است . رونق اقتصادی ، ایجاد اشتغال در بخش های مرتبط با صنعت ، تولید و خدمات از دیگر اهداف اجرای این طرح در کشور است .
  مطالب مرتبط

  معرفی ۱۹۰۰ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن استان کردستان به بانک ها

  معرفی ۱۹۰۰ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن استان کردستان به بانک ها

  کسانی که بعد از پایش مدارک ، واجد شرایط تشخیص داده شده به بانک معرفی می‌شوند و باید حداکثر در مهلت تعیین‌‌شده نسبت‌‌به واریز مبلغ ۴۰ میلیون تومان به‌‌ طور کامل اقدام کنند و در غیر این‌صورت به‌طور اتوماتیک از سامانه طرح اقدام ملی حذف خواهند شد .

  |

  حذف متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در صورت عدم واریز وجه تا پایان شهریورماه

  حذف متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در صورت عدم واریز وجه تا پایان شهریورماه

  به افراد واجد شرایط مهلت دادیم تا ۱۵ شهریور ماه ۱۳۹۹ نسبت به بارگذاری مدارک در سامانه اقدام ملی مسکن به آدرس Tem.mrud.ir و واریز وجه اقدام کنند . قبل از پایان این مهلت برخی افراد اعلام کردند برای تکمیل مدارک مهلت می خواهند که آن را تا پایان شهریور ماه تمدید کردیم .

  |

  نظرات کاربران