در حال بارگذاری ...
 • پایان شهریور آخرین مهلت تکمیل و بارگذاری مدارک و واریز آورده اولیه طرح اقدام ملی مسکن

  این متقاضیان در مدت زمان ذکر شده پس از تکمیل پرونده باید حداقل مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال به شماره حساب اعلامی جهت احداث واحد مسکونی خود، پرداخت کنند . این مبلغ به صورت علی الحساب تعیین شده است .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت : مهلت تکمیل و بارگذاری مدارک و واریز آورده اولیه طرح اقدام ملی مسکن در استان بوشهر آخر شهریور ماه به پایان می رسد و متقاضیانی که تا پایان این ماه اقدامی در این خصوص نکنند ، از طرح مذکور حذف می شوند .

  فرزاد رستمی اظهار داشت : بر اساس اقدامات انجام شده تا کنون ۸۰۶۷ نفر در استان بوشهر نسبت به ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن اقدام نموده اند که از این تعداد تاکنون ۳۹۵۱ نفر فرم ج سبز دارند و ۳۳۲ نفر افتتاح حساب و ۱۷۱ نفر معادل ۶۴ میلیارد ریال واریز وجه انجام داده اند . عملیات اجرایی ۳۹۴ واحد در شهر جدید عالیشهر آغاز و ۱۴۴ واحد در خورموج نیز بزودی شروع خواهد شد .

  وی در خصوص واریز وجه مربوط به این طرح بیان کرد : تمامی متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن که هرگونه واریز وجه مربوط به سهم آورده متقاضی (اعم از هزینه‌های مربوط به ساخت ، آماده‌سازی و ...) می‌بایست صرفاً از طریق حساب مسدودی افتتاح شده به نام متقاضی که اطلاعات آن در پروفایل ایشان در سامانه نیز مشخص گردیده است ،‌ صورت پذیرد . بدیهی است پرداخت هرگونه وجه خارج از این حساب در سرجمع آورده متقاضیان برای تسویه حساب هنگام تحویل واحد محسوب نمی‌شود .

  رستمی اضافه کرد : این متقاضیان در مدت زمان ذکر شده پس از تکمیل پرونده باید حداقل مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال به شماره حساب اعلامی جهت احداث واحد مسکونی خود، پرداخت کنند . این مبلغ به صورت علی الحساب تعیین شده است .

  وی در ادامه تاکید نمود:  با توجه به زمان کم باقیمانده ، کلیه متقاضیانی که تا کنون نسبت به تکمیل مدارک خود در سامانه ثبت نام اقدام ملی اقدامی ننموده اند و یا علیرغم افتتاح حساب نسبت به واریز وجه اولیه اقدام ننموده اند ، حداکثر تا پایان شهریور ماه سال جاری مهلت دارند و بعد از این تاریخ نسبت به حذف متقاضی از این طرح  اقدام خواهد شد . متقاضیان جهت تکمیل و بارگذاری مدارک از طریق سامانه طرح اقدام ملی  به نشانی tem.mrud.ir مراجعه کنند .

  رستمی در پایان بیان کرد : همچنین بعد از تکمیل و بارگزاری مدارک خود در سامانه طرح اقدام ملی متقاضیان ثبت نامی شهرهای بوشهر، عالیشهر ، عسلویه و نخل تقی و چاه مبارک در شهر جدید نایبند ( سیراف) به شرکت عمران شهر جدید عالیشهر ، متقاضیان ثبت نامی شهر برازجان به اداره راه و شهرسازی شهرستان دشتستان و متقاضیان ثبت نامی سایر شهرها که در طرح اقدام ملی ثبت نام نموده اند به بنیاد مسکن همان شهرستان مراجعه کنند .
  مطالب مرتبط

  معرفی ۱۹۰۰ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن استان کردستان به بانک ها

  معرفی ۱۹۰۰ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن استان کردستان به بانک ها

  کسانی که بعد از پایش مدارک ، واجد شرایط تشخیص داده شده به بانک معرفی می‌شوند و باید حداکثر در مهلت تعیین‌‌شده نسبت‌‌به واریز مبلغ ۴۰ میلیون تومان به‌‌ طور کامل اقدام کنند و در غیر این‌صورت به‌طور اتوماتیک از سامانه طرح اقدام ملی حذف خواهند شد .

  |

  حذف متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در صورت عدم واریز وجه تا پایان شهریورماه

  حذف متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در صورت عدم واریز وجه تا پایان شهریورماه

  به افراد واجد شرایط مهلت دادیم تا ۱۵ شهریور ماه ۱۳۹۹ نسبت به بارگذاری مدارک در سامانه اقدام ملی مسکن به آدرس Tem.mrud.ir و واریز وجه اقدام کنند . قبل از پایان این مهلت برخی افراد اعلام کردند برای تکمیل مدارک مهلت می خواهند که آن را تا پایان شهریور ماه تمدید کردیم .

  |

  نظرات کاربران