در حال بارگذاری ...
 • آغاز مرحله خاکبرداری پروژه های طرح اقدام ملی مسکن شهرستان پاکدشت

  مجموع واحدهای پروژه های اقدام ملی در این شهرستان را ۶۳۰ واحد عنوان کرد .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان پاکدشت از آغاز مرحله خاکبرداری پروژه های اقدام ملی این شهرستان خبر داد .

  آرش صفری گفت : تجهیز کارگاه پیمانکاران پروژه های اقدام ملی در پاکدشت به اتمام رسیده و از روز شنبه مرحله خاکبرداری سه پروژه آغاز می شود .

  وی افزود : اجرای پروژه های اقدام ملی در ۵ قطعه زمین در سایت مسکن مهر امام رضا اجرا می شود که در حال حاظر پروژه ها در ۳ قطعه از ۵ قطعه توسط پیمانکاران آغاز شده است .

  صفری با اشاره به اینکه سه پیمانکار پروژه های اقدام ملی پاکدشت با تجهیز کامل کارگاه آماده انجام عملیات اجرایی هستند گفت : مجموع واحدهای پروژه های اقدام ملی در این شهرستان را ۶۳۰ واحد عنوان کرد .
  مطالب مرتبط

  اولویت ارائه تسهیلات مسکن ملی به دارندگان حساب صندوق پس‌انداز مسکن یکم

  اولویت ارائه تسهیلات مسکن ملی به دارندگان حساب صندوق پس‌انداز مسکن یکم

  بانک مسکن با توافقاتی که با وزارت راه و شهرسازی داشته است ، پرداخت تسهیلات ۱۴۰ هزار واحد مسکن اقدام ملی را پذیرفته است و توسط آن بانک این میزان تسهیلات با هماهنگی و اعلام وزارتخانه راه و شهرسازی به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌شود .

  |

  قرارگیری زمین های مازاد دولتی در اختیار پروژه‌های بازآفرینی شهری

  قرارگیری زمین های مازاد دولتی در اختیار پروژه‌های بازآفرینی شهری

  در حال حاضر از طریق بانک عامل بخش مسکن ، سامانه‌ای برای درخواست نوسازی تدارک دیده شده و از هفته گذشته امکان بارگزاری درخواست‌های مردم فراهم شده است . متقاضیان هم استقبال جدی کرده‌اند و مراحل ثبت درخواست و تکمیل مدارک در حال انجام است تا بتوانند از تسهیلات بهسازی و نوسازی ...

  |

  نظرات کاربران

 • افتتاح ۱۵۹ پروژه روبنایی و زیربنایی در شهرهای جدید

  افتتاح ۱۵۹ پروژه روبنایی و زیربنایی در شهرهای جدید

  اجرای مصوبات اخذ شده برای شهرسازی و احداث شهرک‌ها ، مناسب سازی فضاهای شهری ، ارائه برنامه‌های آموزشی برای ارتقای تاب‌آوری شهرها، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل ، مناسب سازی فضاهای شهر برای معلولین و … از جمله برنامه‌های مورد توجه و مهم ما در سال ۱۴۰۰ به شمار می رود .


  ضرورت ثبت اطلاعات در سامانه ملی املاک و اسکان کشور

  ضرورت ثبت اطلاعات در سامانه ملی املاک و اسکان کشور

  با توجه به اینکه مجلس شورای اسلامی و دولت ، مصمم به اجرای این قانون در راستای ساماندهی وضعیت مسکن و کنترل افزایش بی رویه قیمت آن در کشور هستند و همچنین مالیات وضع شده بر خانه های خالی به مراتب از مالیات بر اجاره بالاتر می باشد ، به مالکان منازل فاقد سکونت در استان هم توصیه می ...


  تکمیل ۵۸۳ واحد مسکن محرومان استان اصفهان

  تکمیل ۵۸۳ واحد مسکن محرومان استان اصفهان

  پی‌کنی ۲ هزار و ۹۴۹ واحد ، اجرای فوندانسیون ۲ هزار و ۹۲۰ واحد، اجرای اسکلت ۲ هزار و ۱۰۷ واحد ، اجرای گچ و خاک یکهزار و ۹۴۱ واحد ، انجام شده است و هم اکنون ۵۸۳ واحد تکمیل شده و قابل سکونت هستند .