در حال بارگذاری ...
 • تکمیل ۵۸۳ واحد مسکن محرومان استان اصفهان

  پی‌کنی ۲ هزار و ۹۴۹ واحد ، اجرای فوندانسیون ۲ هزار و ۹۲۰ واحد، اجرای اسکلت ۲ هزار و ۱۰۷ واحد ، اجرای گچ و خاک یکهزار و ۹۴۱ واحد ، انجام شده است و هم اکنون ۵۸۳ واحد تکمیل شده و قابل سکونت هستند .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرکل بنیاد مسکن اصفهان با اعلام تکمیل ۵۸۳ واحد مسکن محرومان استان از پرداخت بیش از ۵۰ میلیاردتومان تسهیلات بلاعوض به واجدان شرایط به منظور اجرای طرح ، خبر داد .

  غلامحسین خانی روند احداث ۳ هزار واحد مسکن محرومان استان را اعلام کرد .

  مدیرکل بنیاد مسکن اصفهان با اشاره به اینکه تعداد ۴ هزار و ۱۲ واحد مسکن محرومان در استان ارزیابی و شناسایی شدند ، گفت : ۳ هزار و ۵۸۱ پرونده تشکیل شده است .

  خانی از معرفی ۳ هزار واجد شرایط دریافت مسکن محرومان به بانک‌ها برای دریافت تسهیلات خبر داد و افزود : بانک‌ها با تمامی افراد معرفی شده به بانک برای پرداخت تسهیلات قرارداد منعقد کردند .

  وی روند احداث واحدهای مسکن محرومان استان اصفهان را بدین شرح اعلام کرد : پی‌کنی ۲ هزار و ۹۴۹ واحد ، اجرای فوندانسیون ۲ هزار و ۹۲۰ واحد، اجرای اسکلت ۲ هزار و ۱۰۷ واحد ، اجرای گچ و خاک یکهزار و ۹۴۱ واحد ، انجام شده است و هم اکنون ۵۸۳ واحد تکمیل شده و قابل سکونت هستند .

  مدیرکل بنیاد مسکن اصفهان با بیان اینکه ۹۰ میلیاردتومان اعتبار بلاعوض به اجرای طرح مسکن محرومان استان پیش‌بینی شده است ، گفت : از ۹۰ میلیارد تومان اعتبار بلاعوض تاکنون بیش از ۵۰ میلیارد تومان پرداخت شده است .
  مطالب مرتبط

  تکمیل یک هزار و ۱۲۷ واحد مسکونی اقشار کم‌درآمد در استان اردبیل

  تکمیل یک هزار و ۱۲۷ واحد مسکونی اقشار کم‌درآمد در استان اردبیل

  پی‌کنی ۲ هزار و ۵۹۴ واحد، اجرای فوندانسیون ۲ هزار و ۴۵۷ واحد ، اجرای اسکلت و دیوار یک هزار و ۹۸۷ واحد ، اجرای سقف یک هزار و ۵۹۶ واحد ، اجرای گچ و خاک یک هزار و ۴۳۶ واحد، پایان‌کار و نازک‌کاری یک هزار و ۱۲۷ واحد به اتمام رسیده است .

  |

  نظرات کاربران

 • ابلاغ آیین‌نامه اجرایی طرح اقدام ملی مسکن

  ابلاغ آیین‌نامه اجرایی طرح اقدام ملی مسکن

  براساس آیین‌نامه یاد شده ، شورای عالی معماری و شهرسازی ایران می‌تواند تراکم پایه پروژه‌های ساختمانی در طرح اقدام ملی مسکن را تا سقف تراکم مجاز افزایش دهد و به شهرداری های سراسر کشور ابلاغ کند .


  فروش اقساطی ۲۴۴ هزار واحد مسکن مهر شهرهای جدید در دولت یازدهم و دوازدهم

  فروش اقساطی ۲۴۴ هزار واحد مسکن مهر شهرهای جدید در دولت یازدهم و دوازدهم

  در دولت‌های یازدهم و دوازدهم تاکنون حدود ۲۴۴ هزار واحد فروش اقساطی و بیش از ۲۷۱ هزار واحد تکمیل و تحویل متقاضیان شده است . بر این اساس ، پروژه‌های مسکن مهر در ۱۲ شهر جدید از مجموع ۱۹ شهر جدید به اتمام رسیده است . در این ۱۲ شهر جدید دو وضعیت متفاوت وجود دارد .


  تحلیل وضع موجود به تصمیم‌سازی‌های دقیق آینده مدیران کمک می‌کند

  تحلیل وضع موجود به تصمیم‌سازی‌های دقیق آینده مدیران کمک می‌کند

  با بررسی این شاخص‌ها در بعد خانوار و با در نظر گرفتن نرخ رشد جمعیت باید بتوانیم چشم‌انداز نیاز تامین مسکن در کشور را به درستی تخمین بزنیم تا بتوانیم برای تصمیمات اتخاذ شده و نیاز مردم به مسکن برنامه دقیقی طراحی کنیم .