در حال بارگذاری ...
 • اختصاص مبلغ ۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت بازآفرینی شهری ایران به شهرداری خلخال

  در بازگشایی مسیرهای محله گونی خلخال اقدامات اولیه صورت گرفته و نهایت تلاش و کوشش ما رضایت مندی همشهریان عزیز می باشد که بر اساس توسعه متوازن انجام گیرد و هم حاشیه شهر و نیز داخل شهر از امکانات شهری بهره مند شوند .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، نماینده مردم شهرستان های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: مبلغ ۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت بازآفرینی شهری ایران ابلاغ و به شهرداری شهرستان خلخال اختصاص می یابد .

  سید غنی نظری نماینده مردم شهرستان های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی در بازدید از پروژه های بازآفرینی شهرستان خلخال که با همراهی مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل انجام گرفت گفت : در جهت توسعه شهری شهرستان خلخال ، پیگیری ۴ مورد در خصوص عمران شهری مورد توجه بود که اولین محل بازار تاریخی و سنتی هست که گردشگران و مسافران زیادی در این مکان حضور می یابند . در جهت تامین اعتبار به پروژه های بازآفرینی شهری شهرستان ضمن تقدیر از تلاش ها و پیگیری های مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل به زودی مبلغ ۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات باز آفرینی ابلاغ و به شهرداری شهرستان خلخال اختصاص می یابد .

  رئیس مجمع نمایندگان استان در خصوص برخورداری عمومی از توسعه متوازن شهری اظهار کرد : در بازگشایی مسیرهای محله گونی خلخال اقدامات اولیه صورت گرفته و نهایت تلاش و کوشش ما رضایت مندی همشهریان عزیز می باشد که بر اساس توسعه متوازن انجام گیرد و هم حاشیه شهر و نیز داخل شهر از امکانات شهری بهره مند شوند .

  محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل نیز در این بازدید گفت : پیرو پیگیری های نماینده مردم شهرستان های خلخال و کوثر از معاون وزیر و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران مقرر شد پروژه های بازآفرینی شهری شهرستان خلخال شروع و اولویت عملیات اجرایی از بازار ابوذر شهر خلخال باشد .

  وی افزود : در سفر مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران قول مساعد برای اختصاص ۲۰ میلیارد ریال به این محل اخذ شد تا شهرداری خلخال سریعا نسبت به تکمیل پیاده راه سازی بازار اقدام و در اختیار مردم عزیز شهرستان خلخال قرار گیرد .
  مطالب مرتبط

  شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید و سازمان ملی زمین و مسکن مکلفند در صورت درخواست مالکان اعیانی واحدهای مسکونی مهر در هر مجتمع و یا بلوک مسکونی به صورت جمعی یا انفرادی ، نسبت به واگذاری قطعی عرصه زمین‌های اجاره‌ای (۹۹) ساله متعلق به خود به قیمت کارشناسی روز ، به صورت نقد و یا ...

  |

  استان بوشهر دارای هزار و ۶۸۵ هکتار بافت ناکارآمد در ۱۲ شهر از مجموع ۳۸ شهر موجود است . از این میزان ۷۸۷ هکتار سکونتگاه‌های غیررسمی در دو شهر بوشهر و برازجان است که جمعیتی معادل ۶۶ هزار نفر دارد .

  |

  شرکت بازآفرینی شهری ایران در استان کرمان زمینی ندارد تا بتواند مستقیما برای احداث مسکن ملی ورود پیدا کند اما ارایه تسهیلات بانکی به متقاضیان و نیز تشویق شهروندان به نوسازی بافت‌های فرسوده به طور گسترده‌ای انجام می‌شود ، سال گذشته ۲۰۳ متقاضی برای دریافت تسهیلات نوسازی به ...

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، محسن صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد ضمن حضور در شرکت بازآفرینی شهری ایران با مهدی عبوری معاون وزیر راه و ...

  |

  با پیگیری وزیر راه و شهرسازی و مصوبه اخیر هیأت وزیران ، تسهیلات تبصره‌ای در بافت‌های ناکارآمد افزایش یافت که در پروژه همت‌آباد نیز محقق شد . براین اساس تسهیلات تبصره‌ای که پیش‌تر ۶۰ میلیون تومان بود به ۱۲۰ میلیون تومان افزایش یافته است .

  |

  نظرات کاربران