در حال بارگذاری ...
 • اخذ ۱۲۱۸ فقره سند تک برگ توسط اداره کل راه و شهرسازی استان تهران از ابتدای سال تاکنون

  برنامه و تعهد سال جاری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران اخذ اسناد به میزان ۳۰ هکتار داخل محدوده و ۱۰۰۰ هکتار در حریم تعریف شده که تاکنون ۷۴۰ هکتار از این میزان با اخذ ۱۲۱۸ فقره سند تحقق یافته است .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در ۴ ماهه ابتدایی سال موفق به اخذ ۱۲۱۸ فقره سند شده است .

  مصطفی پرویزی مقدم معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران از کار در تمام شهرهای استان تهران برای تک برگ شدن اسناد خبر داد و گفت : تعیین برآورد ریالی این اسناد کار سختی و فوق العاده ای است با توجه به این که ارزش افزوده زمین در تهران بسیار زیاد است .

  وی در ادامه گفت : برنامه و تعهد سال جاری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران اخذ اسناد به میزان ۳۰ هکتار داخل محدوده و ۱۰۰۰ هکتار در حریم تعریف شده که تاکنون ۷۴۰ هکتار از این میزان با اخذ ۱۲۱۸ فقره سند تحقق یافته است .
  مطالب مرتبط

  ارزش سند اخذ شده بالغ بر ۷۰ هزار میلیارد ریال است که رقم قابل‌توجهی است .

  |

  این اراضی مربوط به پلاک ۱۱۶ اصلی موسوم به فرحزاد است و انتظار داریم یگان حفاظت اراضی اداره کل در این خصوص با هوشیاری و اقتدار عمل کند .

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت : با برنامه‌ریزی و کار منسجم گروهی و برگزاری چندین جلسه کار گروه امور زیربنایی ، ...

  |

  پروژه تهرانسر هم اکنون پیشرفت ۴۰ درصدی دارد و کارگاه هر چهار بلوک تهرانسر باید مطابق برنامه زمانبندی فعال بوده و با رعایت مشخصات فنی و اخذ تاییدیه ها و الزامات HSE (کلیه موارد ایمنی) سرعت پروژه را بیشتر کند .

  |

  در برخورد با متجاوزان به عرصه‌های ملی و عمومی به شدت عمل خواهیم کرد و از تعامل تمامی نهادها بهره خواهیم برد .

  |

  نظرات کاربران