در حال بارگذاری ...
 • برگزاری انتخابات هیات مدیره های استانی سازمان نظام مهندسی در تاریخ دوم مهرماه سال جاری

  نکته اساسی در این دوره توجه خیلی خوب به مسئله صلاحیت ها و شایستگی اعضای هیات مدیره استانی است . این امر خیلی مورد انتقاد در دورهای قبل بوده به ویژه در بحث تعارض منافع اعضا نیز انتقاداتی وارد بود .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، عضو ناظر مجلس در هیات نظارت سازمان نظام مهندسی کشور تاکید کرد : سازمان نظام مهندسی کشور نقش زیادی هم در ساخت و سازهای داخل و هم در امکان صدور خدمات فنی و مهندسی به خارج کشور را داشته و ان شاءالله در این دوره با دقت و درایت از سوی وزارتخانه و مجلس انتخابات آن در سلامت و به دور از حاشیه برگزار خواهد شد .

  اقبال شاکری با اشاره به برگزاری انتخابات سازمان نظام مهندسی کشور ، بیان کرد : انتخابات هیات مدیره های استانی سازمان نظام مهندسی کشور در سال ۱۴۰۰ در دوم مهرماه برگزار خواهد شد ؛ به همین منظور هیات های اجرایی و نظارت بر انتخابات بر اساس آیین نامه تشکیل شده و ثبت نام کاندیداها در هر استان به پایان رسیده است .

  وی در ادامه اظهار کرد : در تهران حدود ۲۸۲ نفر برای هفت رشته اعلام کاندیداتوری کردند . کم ترین متقاضی برای بحث ترافیک و بیش ترین کاندید برای رشته عمران بوده است . در کل کشور نیز حدود ۳ هزارنفر شرکت کردند . از بین نامزدهایی که ثبت نام کردند و اهراز صلاحیت شدند به تعداد مشخص بر اساس آیین نامه و دستورالعمل انتخابات صورت خواهد گرفت .

  نماینده مردم تهران در مجلس ، تصریح کرد : نکته اساسی در این دوره توجه خیلی خوب به مسئله صلاحیت ها و شایستگی اعضای هیات مدیره استانی است . این امر خیلی مورد انتقاد در دورهای قبل بوده به ویژه در بحث تعارض منافع اعضا نیز انتقاداتی وارد بود . وزیر نیز بخشنامه ای صادر کرده و بر این موضوع تاکید کرده است . در این دوره ان شاءالله یک انتخابات بدون حاشیه و با حضور افراد قدرتمند و دلسوز برگزار خواهد شد و شاهد ارتقای نظام مهندسی کشور و رسیدن آن به جایگاه اصلی خود هستیم .

  این عضو کمیسیون عمران مجلس در ادامه تاکید کرد : نظام مهندسی کشور نقش زیادی هم در ساخت و سازهای داخل به ویژه در شهرها داشته و هم امکان صدور خدمات فنی و مهندسی به خارج کشور را می تواند فراهم کند . متاسفانه در دوره گذشته تصمیماتی گرفته می شد که مورد توجه بدنه قرار نمی گرفت . ان شاءالله در این دوره با دقت و درایت از سوی وزارتخانه و مجلس انتخابات در سلامت و به دور از حاشیه برگزار می شود و افراد توانمند حضور خواهند یافت .
  مطالب مرتبط

  در استان ها ثبت نام کاندیدها انجام شده و در حال حاضر در مرحله استعلام از مراجع مختلف برای احراز صلاحیت افرادی هستیم که ثبت نام کرده اند . وظیفه خطیری  هیئت های اجرایی در مرحله اول ( احراز صلاحیت ها) بر عهده دارد و همواره هم بر اجرای صحیح و بدون شائبه این کار، بادقت تمام مبادرت می ...

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت : در صورتی که دولت نقش تسهیل گری خود را به خوبی اجرا کند ، تولید سالانه یک میلیون واحد ...

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، نشست بررسی اجرای طرح توسعه حرم مطهر حضرت احمد بن موسی(ع) با حضور نماینده ولی فقیه در استان فارس ، رئیس کمیسیون عمران مجلس ...

  |

  ساختمان اصلی این بیمارستان ۷ طبقه بیش از ۱۹ هزار مترمربع زیربنا دارد و مساحت ساختمان‌های جنبی آن نیز به دو هزار و ۶۱۷ مترمربع می رسد .

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، در دیدار امروز رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ، آخرین وضعیت ارتقا جایگاه ...

  |

  نظرات کاربران