در حال بارگذاری ...
 • به هوش باشیم خطری بزرگ در کمین جاده ها خطوط ریلی و فرودگاه های کشور است

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، با توجه به اهمیت نگهداری زیرساخت های حمل و نقل و حفظ ابنیه ها از مخاطرات میزبان دکتر بیت الهی دبیر کارگروه زلزله و مخاطرات زمینی کشور بودیم تا تهدیداتی که متوجه خطوط ریلی جاده ها و حتی بعضی از فرودگاه های کشور می شود را جویا شویم .

   

   

   

   

   

   

  خبرنگار : سید علی سید صدر

   

   
  مطالب مرتبط

  در سال ۷۵ دستورالعملی مبنی بر اجباری بودن هلی پد در ساختمان‌های ۱۵ طبقه به سازمان آتش نشانی ابلاغ شده و ساختمان‌های مذکور را ملزم به اجرای هلی‌پد کرد .

  |

  در وانفسایی که به موضوع جهش تولید مسکن توجه می‌کنیم ، قطعا باید ساخت‌و‌سازی که برای همه افراد جامعه قابل استفاده باشد مورد توجه قرار گیرد . به عبارت دیگر ایجاد محیط‌زیست بهتر برای مردم که کتاب ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری برای افراد دارای معلولیت بخشی مهم از آن است .

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی در سه ماهه دولت سیزدهم با تشکیل بانک اطلاعاتی شرکت‌های دانش‌بنیان و اتمام مطالعات ۳۰ ...

  |

  امید است با توجه به در پیشِ رو بودن مطالعات مرحله دوم طرح جامع اصفهان (با رویکرد نوین) ، جایگاه موضوع آب و فرونشست در دستور کار به خوبی تعریف و در برنامه‌های پیشنهادی و اسناد مورد انتظار از آن بخصوص سند آب به راهکارها و برنامه‌های اجرایی پرداخته شود .

  |

  در این نشست نتایج مطالعات صورت گرفته در ۱۰ فرودگاه اصفهان ، مشهد ، تبریز ، اردبیل ، یزد ، ایلام ، شیراز ، کرمان ، کرمانشاه و بم توسط گروه تحقیقاتی مطرح و یافته‌های مهم و تاثیرگذار مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

  |

  نظرات کاربران