در حال بارگذاری ...
 • افتتاح مجتمع آموزشی حیات طیبه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شهر اردبیل

  این مجموعه با زیربنای ۷۶۲۵ متر مربع و با اعتبار ۱۷۰ میلیارد ریال ساخته شده و دارای ۱۸ کلاس درس است .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مجتمع آموزشی حیات طیبه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شهر اردبیل با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد .

  در جریان دومین روز از سفر رستم قاسمی ، وزیر راه و شهرسازی به استان اردبیل مجتمع آموزشی حیات طیبه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر اردبیل به افتتاح رسید .

  قاسمی در مراسم افتتاح این مجتمع با بیان اینکه این اتفاق موجب افزایش سطح آموزشی و رفاه در شهر اردبیل می‌شود ، گفت : این مجموعه به نام شهید سلیمانی ساخته شده که ان شاء لله موجب برکت برای استان و دانش آموزان خواهد بود .

  گفتنی است این مجموعه با زیربنای ۷۶۲۵ متر مربع و با اعتبار ۱۷۰ میلیارد ریال ساخته شده و دارای ۱۸ کلاس درس است .

  از امکانات این مجموعه می‌توان به آزمایشگاه‌های متعدد ، سالن آمفی تئاتر ۱۹۰ نفره ، کارگاه هنر ، کارگاه حرفه و فن ، سالن‌های چند منظوره ، اتاق قصه ، سایت کامپیوتر ، اتاق سمعی و بصری ، سالن ورزشی ، نمازخانه، کتابخانه، ساختمان اداری ، موتورخانه مرکزی و سالن غذاخوری اشاره کرد .
  مطالب مرتبط

         

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، طی حکمی از سوی رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی ، محمد آئینی به‌عنوان مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران منصوب شد .

  |

  در یک ماه گذشته دو اتفاق در خصوص شرایط ثبت‌نام سامانه نهضت ملی مسکن رخ داد. اول آنکه مجردان امکان ثبت‌نام در سامانه را دارند که این افراد باید در هنگام تحویل واحد مسکونی مستندات ازدواج خود را ارایه بدهند . همچنین در فرم ج سابق زمان طولانی برای افرادی که باید صاحب ملک نباشند ...

  |

  در اجرای طرح نهضت ملی مسکن غیر از ۶ کلانشهر که تامین مسکن آنها در شهرهای جدید انجام خواهد شد ، برنامه تغییر کاربری اراضی در درون شهرها به دلیل داشتن زیرساخت ، الحاق اراضی متعلق به دولت در جوار شهرها در برنامه است .

  |

         

  |

  نظرات کاربران