در حال بارگذاری ...
 • بازدید معاون پارلمانی وزارت راه و شهرسازی از شهر جدید پردیس

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، فرزاد نجات نیا معاون پارلمانی وزارت راه و شهرسازی ، خضریان نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون اصل نود ، امام جمعه ، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان پردیس از شهر جدید پردیس و پروژه های شهرستان از جمله بیمارستان الغدیر و شهرک امام خمینی بازدید به عمل آوردند .

   

   

   

   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، معاونت مسکن و ساختمان طی اطلاعیه ای از متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در خواست کرد تا از باز کردن هرگونه پیامک دریافتی از شماره ...

  |

  تبصره ۳ ماده ۴ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ، وزارت راه وشهرسازی را مکلف کرده است با همکاری وزارت جهاد و کشاورزی آیین‌نامه این ماده را حداکثر ۳ ماه پس از لازم‌الاجرا شدن این قانون آیین نامه اجرایی را تهیه و برای تصویب به هیات وزیران ارسال کند که این آیین‌نامه توسط ...

  |

  مسئولان وزارت راه و شهرسازی ، استانداران ، بانک مرکزی و بانک‌های عامل و همه دستگاه‌های مسئول در اجرای قانون جهش ساخت مسکن ، ایجاد جهش واقعی در ساخت مسکن را جزو اولویت‌های اصلی خود قرار دهند و تلاش کنند دغدغه خانوارها در زمینه هزینه‌های مسکن تا حد قابل قبولی رفع شود .

  |

  مولد سازی دارایی‌های ثابت وزارت راه و شهرسازی می‌تواند به تامین ظرفیت ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ها و ایجاد فرصتی برای آن‌ها در اجرای طرح نهضت ملی مسکن بیانجامد و به ما کمک کند که سهم سازمان را در چرخه اقتصاد ملی با روش‌های جدید تعیین کنیم .

  |

  پیش بینی می‌کنیم ۸۰۰ هزار مستأجر متقاضی دریافت وام ودیعه مسکن باشند ؛ متقاضیان ابتدا باید اجاره‌نامه رسمی داشته باشند که کد رهگیری داشته باشد همچنین ملکی به اسم آنها نباشد و تسهیلات فعال مسکن در شبکه بانکی نداشته باشند .

  |

  نظرات کاربران