در حال بارگذاری ...
 • پردیس ممتازترین شهر جدید کشور

  تعداد واحدهای تحویلی در پردیس پس از سال ۹۷ ، از ۲۵ هزار واحد به ۷۰ هزار واحد رسیده و همچنین عرصه بالغ بر ۴۷ هزار واحد مسکن مهر فروخته شده که باعث درآمد ۱۸۰۰ میلیارد تومانی برای تکمیل پروژه‌ها شد . همچنین اکنون بیش از ۱۱۰ پروژه روبنایی در حال ساخت است که به زودی و پس از تکمیل برای خدمات‌دهی به مردم به بهره‌برداری خواهد رسید .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید ، پردیس را ممتازترین شهر جدید کشور دانست و گفت : با اختصاص منابع دولتی به پردیس می‌توان باقیمانده پروژه مسکن مهر را تحویل مالکان داد .

  میر محمد غراوی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید شرکت عمران پردیس ضمن تشکر از زحمات پیرفرشی در حضور چهار ماهه به عنوان سرپرست ، پردیس را ممتازترین شهر جدید کشور معرفی کرد که توانمندی‌ها و پتانسیل‌های فراوانی در آن موجود است .

  غراوی حضور رئیس جمهور در ابتدای سال در پردیس را مغتنم شمرد و ابراز امیداوری کرد با مساعدت‌ها و اختصاص منابع دولتی به پردیس بتوان باقیمانده پروژه مسکن مهر را تکمیل و تحویل مالکان داد و با پیگیری‌ها بتوان طرح نهضت ملی مسکن را در پردیس اجرا کرد .

  عضو هیئت مدیره شهرهای جدید ، شروع پروژه مترو تهران – پردیس را دیگر موضوع مهم برشمرد که باید در مدیریت جدید مورد پیگیری ویژه قرار گیرد تا عملیات اجرایی آغاز شود .

  پیمان پیرفرشی سرپرست سابق شرکت عمران پردیس نیز با اشاره به پیچیدگی‌های فراوان ابر پروژه پردیس اعلام کرد : وظیفه شرکت عمران صرفا ساخت مسکن مهر نبوده بلکه یک شهر ساخته شده است . اکنون هیچ مشکل شناسایی نشده در پردیس وجود ندارد و برای همه مشکلات برنامه‌ریزی شده و فعالیت‌های اجرایی در حال انجام است .

  تعداد واحدهای تحویلی در پردیس به ۷۰ هزار واحد رسید

  سرپرست سابق شرکت عمران پردیس گفت :‌ تعداد واحدهای تحویلی در پردیس پس از سال ۹۷ ، از ۲۵ هزار واحد به ۷۰ هزار واحد رسیده و همچنین عرصه بالغ بر ۴۷ هزار واحد مسکن مهر فروخته شده که باعث درآمد ۱۸۰۰ میلیارد تومانی برای تکمیل پروژه‌ها شد . همچنین اکنون بیش از ۱۱۰ پروژه روبنایی در حال ساخت است که به زودی و پس از تکمیل برای خدمات‌دهی به مردم به بهره‌برداری خواهد رسید .

  پیرفرشی در انتها ضمن تشکر از اعتماد و ابلاغ حکم سرپرسی توسط معاون وزیر در اولین روزهای کاری ، از مسئولین استانی و شهرستان پردیس و همچنین اعضای هیئت مدیره و پرسنل شرکت عمران تشکر و نجابت و صبوری مردم پردیس را دلیل مهمی برشمرد تا بتوان اتفاقات بزرگی را در این شهر رقم زد .

  در ادامه سرپرست جدید شرکت عمران به صحبت پرداخت و از حضور ۲۰ ساله خود در مجموعه شهرداری تهران خبر داد .

  جابرانصاری اشاره‌ای به جلسات متعدد در روزهای اخیر با مسئولین استانی و شهرستانی به ویژه استاندار تهران و فرماندار پردیس داشت و اعلام کرد : حل موضوعات در پردیس و رسیدگی به مردم مظلوم در پردیس دغدغه مهم مسولین است که با حمایت‌هایی که صورت خواهد گرفت ، می‌توان مشکلات را مرتفع کرد .

  امام جمعه پردیس نیز از زحمات شبانه‌روزی و حضور دغدغه‌مند پیرفرشی در دوران سرپرستی تقدیر کرد .

  حجت الاسلام والمسلمین حسینی با اشاره به آیات قرآن و احادیث ائمه ، بار مسئولیت را سنگین دانست و گفت : خدمت به مردم خدمت به خداست و تمام اعمال دنیوی در روز قیامت مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت .

  حسینی اشاره‌ای به حضور رئیس جمهور در پردیس و دغدغه ایشان برای خانه‌دار شدن مردم داشت و برای جابرانصاری در مسئولیت جدید آرزوی توفیق و سربلندی کرد .

  در ادامه این مراسم یکی از انبوه‌سازان مسکن مهر به نمایندگی از سایر سازندگان به صحبت پرداخت و خواستار حمایت بیشتر مجموعه استانداری و شورای مسکن برای تکمیل پروژه‌ها در پردیس شد .

  در پایان این مراسم حکم سرپرست جدید شرکت عمران پردیس برای جابرانصاری با امضای معاون وزیر راه و شهرسازی و توسط عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید اهدا شد .
  مطالب مرتبط

  بر اساس سامانه کدال در سال ۱۳۹۹ ، شرکت عمران پردیس تعداد ۱۵۵۳ واحد مسکونی در جریان ساخت مسکن مهر را به بهانه فاقد متقاضی بودن تملک کرده است . از این تعداد ۱۴۳ واحد به مبلغ ۲۹۲ میلیارد ریال (۲۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان) فروخته شده است .

  |

  پس از اخذ پایان کارها ، وظیفه پیگیری از اداره ثبت اسناد جهت دریافت سند تک برگ واحدهای مسکونی برعهده واحد املاک شرکت عمران است و در این خصوص باید همه عوامل شرکت عمران در سال ۱۴۰۱ همت ویژه‌ای داشته باشند .

  |

  تا زمان اجرای کامل این پروژه ، فعلا فاضلاب فازهای ۵ ، ۹ و ۱۱ مسکن مهر به طور موقت به تصفیه‌خانه شماره یک پردیس منتقل می‌شود و فاضلاب فاز ۸ نیز به لاگون‌های موقت احداثی توسط شرکت عمران ایران هدایت خواهد شد .

  |

  ۱۰ هزار واحد از ۴۰ هزار واحد باقی‌مانده مسکن مهر تعیین تکلیف شده و ۳۰ هزار واحد مسکن مهر باقیمانده است .

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت : تا پایان امسال عملیات اجرایی ۱۳۰ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید آغاز ...

  |

  نظرات کاربران