در حال بارگذاری ...
 • بررسی طرح جامع شهرک‌های مسکونی قرچک ، پیشوا و ورامین در راستای طرح نهضت ملی مسکن

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران گفت : چهارمین جلسه کارگروه امور زیربنایی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران و سایر اعضا برگزار شد .

  علی محمد فریادرس افزود : در دستور کار جلسه ، بررسی طرح جامع شهرک های مسکونی واقع در شهرستان های قرچک ، پیشوا و ورامین در راستای طرح نهضت ملی مسکن قرار داشت .

  وی تصریح کرد : از دیگر موارد مطروحه در جلسه ، بررسی مرحله اول طرح جامع شهر آبسرد و همچنین بررسی موارد مربوط به خارج از حریم ارسالی فرمانداری شهرستان های ری ، پیشوا ، دماوند ، شهریار ، رباط کریم و فیروزکوه و موارد مربوط به حریم شهرهای اسلامشهر ، ملارد ، صفادشت و شهریار بود .
  مطالب مرتبط

  هر چه قدر ما بتوانیم طرح های جامع را مبتنی بر علم ، اصول و برمبنای اطلاعات درست تهیه کنیم ، مطمئناً چشم انداز توسعه شهر نیز به درستی تعریف می شود و اعتقادمان بر این است که طرح جامع در حقیقت چشم انداز توسعه یک شهر است و می بایست به عنوان یکی از اسناد مهم بالادستی تمام برنامه‌های ...

  |

  برای ۴ سال زمین برای ساخت آماده شده با هماهنگی سایر ارگان‌ها زمین‌هایی که آماده شده را تحویل خواهیم داد . دستگاه‌های خدمات رسان طبق مصوبه شورای عالی مسکن اگر تا یک ماه دستگاهی پاسخ ندهد مثبت تلقی می‌شود و هم اکنون دغدغه اصلی انتخاب پیماکاران و مشاوران است .

  |

         

  |

         

  |

  تاکنون ۱۱۰ هزار نفر مرد مجرد بالای ۲۳ سال در نهضت ملی مسکن شهرهای استان تهران ثبت نام کرده اند که تعداد زیادی از آنها مدارک خود را بارگذاری کرده اند .

  |

  نظرات کاربران