در حال بارگذاری ...
 • بررسی طرح جامع شهرک‌های مسکونی قرچک ، پیشوا و ورامین در راستای طرح نهضت ملی مسکن

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران گفت : چهارمین جلسه کارگروه امور زیربنایی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران و سایر اعضا برگزار شد .

  علی محمد فریادرس افزود : در دستور کار جلسه ، بررسی طرح جامع شهرک های مسکونی واقع در شهرستان های قرچک ، پیشوا و ورامین در راستای طرح نهضت ملی مسکن قرار داشت .

  وی تصریح کرد : از دیگر موارد مطروحه در جلسه ، بررسی مرحله اول طرح جامع شهر آبسرد و همچنین بررسی موارد مربوط به خارج از حریم ارسالی فرمانداری شهرستان های ری ، پیشوا ، دماوند ، شهریار ، رباط کریم و فیروزکوه و موارد مربوط به حریم شهرهای اسلامشهر ، ملارد ، صفادشت و شهریار بود .
  مطالب مرتبط

  هر چه قدر ما بتوانیم طرح های جامع را مبتنی بر علم ، اصول و برمبنای اطلاعات درست تهیه کنیم ، مطمئناً چشم انداز توسعه شهر نیز به درستی تعریف می شود و اعتقادمان بر این است که طرح جامع در حقیقت چشم انداز توسعه یک شهر است و می بایست به عنوان یکی از اسناد مهم بالادستی تمام برنامه‌های ...

  |

  اخیرا پیامک‌هایی از طرف برخی افراد سودجو به متقاضیان نهضت ملی مسکن غالبا با محوریت پرداخت آورده ارسال می‌شود که در این خصوص به متقاضیان هشدار داده می شود از باز کردن هرگونه پیامک دریافتی از شماره‌های شخصی خودداری کنند .

  |

  تا پایان اردیبهشت می بایست ویرایش ها توسط متقاضیان انجام شود چون پس از تاریخ اعلام شده عملا امکان ویرایش وجود نداشته و نقص مدارک منجر به حذف متقاضی خواهد شد .

  |

  در صورت عدم امکان تامین زمین در شهر محل درخواست ، متقاضیان در نزدیکترین شهر تامین زمین و ساماندهی می شوند .

  |

  در سال ۱۴۰۰ تعداد ۱۴ جلسه کمیسیون ماده پنج در استان برگزار شد که منجر به اتخاذ تصمیم در خصوص ۲۶۷ مصوبه بوده است ، همچنین تعداد ۱۱ جلسه کارگروه زیربنایی ، توسعه روستایی ، عشایری ، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست در استان برگزار شده است که در مجموع ۳۳۲ مصوبه در سال گذشته در همین ...

  |

  نظرات کاربران