در حال بارگذاری ...
 • تصویب ۴۲ طرح در کارگروه تخصصی امور زیربنایی و توسعه روستایی، عشایری شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست آذربایجان غربی

  بهره‌گیری از تجربه‌ سرمایه‌گذاران طرح‌های موفق باید گسترش یابد تا از هدر رفت منابع جلوگیری شود . اجرای طرح‌های عمرانی باید با رعایت برنامه زمانبندی صورت گیرد تا مشکلی در روند اجرایی آن صورت نگیرد .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، ۳۱ طرح تغییر کاربری خدماتی ، کشاورزی ، گردشگری و صنعتی و ۱۱ طرح هادی روستایی واقع در حریم شهرها در کارگروه تخصصی امور زیربنایی و توسعه روستائی ، عشایری شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست آذربایجان غربی تصویب شد .

  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی در این جلسه با تاکید بر سرمایه‌گذاری و راه‌اندازی طرح‌ها بر اساس نیازمندی‌ها و شرایط استان صورت بگیرد ، گفت : در صدور مجوز برای طرح‌های صنعتی ، خدماتی و تولیدی توجه به توجیه اقتصادی باید در اولویت باشد .

  یاسر رهبردین افزود : بهره‌گیری از تجربه‌ سرمایه‌گذاران طرح‌های موفق باید گسترش یابد تا از هدر رفت منابع جلوگیری شود . اجرای طرح‌های عمرانی باید با رعایت برنامه زمانبندی صورت گیرد تا مشکلی در روند اجرایی آن صورت نگیرد .

  مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی نیز در این جلسه بر تعیین و شناسایی حریم در راه‌اندازی تأسیسات طرح‌ها تأکید کرد و گفت : اهلیت فنی و مالی درخواست‌های مطرح شده در کارگروه و مکان‌یابی صحیح طرح‌ها در جلسات کارشناسی و فنی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد .

  سیدمحسن حمزه‌لو ، اشتغال‌آفرینی و حمایت از رونق کارآفرینی را مهم‌ترین رویکرد انتخاب طرح‌های مطرح شده در کارگروه برشمرد .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت : عملیات اجرایی بیش از ۴۰ هزار واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در این استان آغاز شده و ...

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت : ۱۶۰ هزار ثبت‌نامی نهضت ملی مسکن در این استان وجود دارد که تعداد واجدان شرایط ...

  |

  اجرای سریع و با کیفیت طرح‌های نهضت ملی مسکن همسو با رعایت حقوق عمومی در پروژه‌های راه و شهرسازی برای بهره‌مندی مردم از خدمات گسترده مجموعه راه و شهرسازی در رأس برنامه‌های اجرایی قرار دارد .

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، هفتمین جلسه کارگروه و امور زیربنایی ، توسعه روستایی ، عشایری و شهری و آمایش سرزمین استان تهران با سرفصل بررسی طرح جامع شهر ...

  |

  ۴١٨ خانوار از میان ثبت‌نامی‌های شهرستان میاندوآب واجد شرایط شناسایی شده‌اند . 

  |

  نظرات کاربران