در حال بارگذاری ...
 • تصویب ۴۲ طرح در کارگروه تخصصی امور زیربنایی و توسعه روستایی، عشایری شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست آذربایجان غربی

  بهره‌گیری از تجربه‌ سرمایه‌گذاران طرح‌های موفق باید گسترش یابد تا از هدر رفت منابع جلوگیری شود . اجرای طرح‌های عمرانی باید با رعایت برنامه زمانبندی صورت گیرد تا مشکلی در روند اجرایی آن صورت نگیرد .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، ۳۱ طرح تغییر کاربری خدماتی ، کشاورزی ، گردشگری و صنعتی و ۱۱ طرح هادی روستایی واقع در حریم شهرها در کارگروه تخصصی امور زیربنایی و توسعه روستائی ، عشایری شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست آذربایجان غربی تصویب شد .

  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی در این جلسه با تاکید بر سرمایه‌گذاری و راه‌اندازی طرح‌ها بر اساس نیازمندی‌ها و شرایط استان صورت بگیرد ، گفت : در صدور مجوز برای طرح‌های صنعتی ، خدماتی و تولیدی توجه به توجیه اقتصادی باید در اولویت باشد .

  یاسر رهبردین افزود : بهره‌گیری از تجربه‌ سرمایه‌گذاران طرح‌های موفق باید گسترش یابد تا از هدر رفت منابع جلوگیری شود . اجرای طرح‌های عمرانی باید با رعایت برنامه زمانبندی صورت گیرد تا مشکلی در روند اجرایی آن صورت نگیرد .

  مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی نیز در این جلسه بر تعیین و شناسایی حریم در راه‌اندازی تأسیسات طرح‌ها تأکید کرد و گفت : اهلیت فنی و مالی درخواست‌های مطرح شده در کارگروه و مکان‌یابی صحیح طرح‌ها در جلسات کارشناسی و فنی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد .

  سیدمحسن حمزه‌لو ، اشتغال‌آفرینی و حمایت از رونق کارآفرینی را مهم‌ترین رویکرد انتخاب طرح‌های مطرح شده در کارگروه برشمرد .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، هفتمین جلسه کارگره تخصصی امور زیربنایی و توسعه روستایی ، عشایری ، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست آذربایجان‌غربی با حضور ...

  |

  بافت فرسوده استان به مساحت ۳۰۷ هکتار مناطقی از شهر را در بردارد که اقدامات گسترده ای در سالیان گذشته جهت نوسازی تأسیسات روبنایی ، زیربنایی ، ابنیه ، اصلاح معابر و دسترسی‌ها انجام شده تا مشکلات متعدد اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و کالبدی ساکنان حل شود .

  |

  طرح های هادی روستایی با اهدافی از جمله ایجاد زمینه توسعه و عمران روستاها با توجه به شرایط اقتصادی ، فرهنگی ، اجتماعی ، تأمین عادلانه امکانات و خدمات از طریق ایجاد تسهیلات اجتماعی ، تولیدی و رفاهی ، بهبود مسکن روستائیان و خدمات عمومی و محیط زیستی اجرایی می شود و هدف اصلی آن ...

  |

  ثبت‌نام در شهرستان مهاباد تکمیل شده و اراضی مورد نیاز این شهرستان نیز تعیین شدند .

  |

  زمین‌های مستعد برای تولید مسکن در اکثر شهرهای شناسایی شده که با اتمام فرایندهای الحاق به محدوده و تغییر کاربری به چرخه تولید مسکن وارد می‌شوند .

  |

  نظرات کاربران