در حال بارگذاری ...
 • الحاق ۷۰ هکتار زمین برای طرح نهضت ملی مسکن در شهر منوجان

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیر کل راه و شهرسازی جنوب کرمان در حاشیه بازدید از پروژه های راه و شهرسازی به همراه امام جمعه و فرماندار منوجان از الحاق ۷۰ هکتار زمین برای طرح نهضت ملی مسکن در شهر منوجان خبر داد .

  محمد ساردویی در حاشیه بازید از پروژه های راه و شهرسازی در شهرستان منوجان به همراهی امام جمعه و فرماندار این شهر گفت : امروز با همراهی امام جمعه و فرماندار شهرستان منوجان از پروژه های در دست اقدام این اداره کل بازدید شد از جمله زمین های الحاق شده به شهر منوجان به مساحت  ۷۰ هکتار که می توان از آن به عنوان ساخت مسکن درطرح نهضت ملی مسکن  استفاده کرد .

  مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان در ادامه بازدید از پروژه های راه و شهرسازی از ساختمان ثبت احوال و استخر شنای منوجان بازدید کرد در تشریح این دو پروژه بیان کرد : ثبت احوال این شهرستان با مساحت ۴۱۵ مترمربع با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد در حال انجام است و در صورت تامین اعتبار تا پایان سال جاری ساختمان اصلی آن به پایان می رسد و تا کنون ۱۳ هزار میلیون ریال در این خصوص هزینه شده و برای تکمیل آن ۴۰ میلیارد ریال نیاز است .

  وی ادامه داد : همچنین استخر شنای شهرستان منوجان با زیربنای ۱۰۰۰ متر مربع  و پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد در حال انجام است . که این پروزه هم در صورت تامین اعتبار تا پایان سال تکمیل خواهد شد و تا کنون ۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است .
  مطالب مرتبط

  تامین زمین برای ۶ هزار و ۱۶۵ نفر تهیه شده است و در حدود یکهزار و ۱۱۵ هکتار زمین هم شناسایی شده است که ۲۸۰ هکتار در قالب طرح های جامعی که در حال تصویب و الحاق می شود و مابقی در حوزه شهر جیرفت در جنوب شهر کرمان بوده که برای این منطقه ۴۴۴ هکتار و ۶۴۰ هکتار جدا در نظر گرفته شده است که ...

  |

  تعداد کل ثبت نام شدگان این طرح در جنوب کرمان حدود ۲۴ هزار نفر که از این تعداد ۱۴ هزار نفر در شهر جیرفت ثبت نام کرده اند . با توجه به حجم بالای ثبت نام کنندگان و عدم وجود زمین در حریم این شهر پیگیر احداث یک شهرک جدید در خارج از حریم شهر جیرفت هستیم .

  |

  پروانه ساختمان و سند مالکیت ملک برای دریافت این تسهیلات ضروری است و مالکین این اراضی می توانند به ازای هر واحد ، تسهیلات اخذ نمایند و در مرحله فروش اقساطی افراد مورد نظر را جهت اخذ کارت قسط به بانک عامل‌ معرفی نمایند .

  |

  با توجه به قانون جهش تولید مسکن نباید محدودیتی در تامین زمین برای متقاضیان ایجاد شود و در مراحل بعدی نیز تامین زمین باید از اراضی بلا استفاده نهادها، الحاق به حریم و ایجاد شهرک جدید در اولویت بندی پروژه‌ها قرار گیرد .

  |

  متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن استان اصفهان آگاه باشند که هرگونه پیامک دریافتی از شماره‌های شخصی با موضوعاتی همچون واریز وجه ، جعلی و به قصد کلاهبرداری و سرقت اطلاعات حساب آنها بوده و ضروری است متقاضیان از باز نمودن لینک‌های ارسالی در این پیامک‌ها و یا واریز وجه به شماره‌های ...

  |

  نظرات کاربران