در حال بارگذاری ...
 • در صد سال اخیر از توسعه نامتوازن و ناعادلانه کشور آسیب دیدیم

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، سعید جمالی نژاد رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در نشست تفاهم نامه همکاری مشترک وزارت کشور و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در زمینه توسعه و عمران روستایی گفت : در صد سال اخیر از توسعه نامتوازن و ناعادلانه کشور آسیب دیدیم .

   

   

   

   
   
   
  خبرنگار : سید علی سید صدر
   
   
   
  تصویربردار : یوسف سعیدی
   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  با انعقاد این تفاهمنامه در زمینه عمران و مسکن روستایی برای رونق روستاها زمینه همکاری بیشتری با وزارت کشور خواهیم داشت. آبادانی روستاها از برنامه‌های جدی دولت است و مردم شاهد برنامه ریزی‌های جدید برای عمران در روستاها هستند .

  |

  از مجموع ۹۱ هزار و ۵۰۰ نفر ثبت‌نام‌کنندگان طرح نهضت ملی مسکن در استان گلستان ۶۴ هزار نفر حائز شرایط هستند که در این میان سازمان ملی زمین و مسکن موفق به تامین زمین برای ۱۳ هزار و ۲۵۵ واحد مسکونی زمین ، داخل محدوده شهرها شده است .

  |

  تاکنون در طرح نهضت ملی مسکن ۳۳ هزار و ۱۷۶ نفر ثبت نام کرده و ۹۹ درصد این افراد پالایش شده اند و ساخت ۲۱ هزار و ۷۱۳ واحد مسکن در طرح نهضت ملی مسکن طی چهار سال آینده در جنوب کرمان از اهداف این طرح است . از مجموع افراد پالایش شده ۸هزار و ۷۸۴ نفر واجد شرایط شناخته شده که ۲ هزار و ۶۹۵ ...

  |

  بنیاد مسکن برای احداث واحدهای مسکونی برنامه ریزی و مدیریت لازم را دارد .

  |

  به منظور اجرای طرح نهضت ملی مسکن ، در شهر نوش آباد ۳۹ قطعه زمین با کاربری مسکونی جهت احداث ۷۸ واحد مسکونی ، در شهر ابوزیدآباد ۱۷ قطعه زمین جهت احداث ۳۴ واحد مسکونی و در شهر آران و بیدگل نیز قطعه زمینی به مساحت بیش از ۲۳ هزار مترمربع تحویل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شد .

  |

  نظرات کاربران