در حال بارگذاری ...
 • متقاضیان تأیید شده در طرح نهضت ملی مسکن استان تهران سریعاً افتتاح حساب کنند

  متقاضیان تا ۲۵ تیر ماه فرصت دارند نسبت به این موضوع و انجام امور بانکی اقدام کنند .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از ارسال پیامک افتتاح حساب ظرف هفته اخیر به متقاضیان خبر داد .

  خلیل محبت خواه از متقاضیان تأیید شده استان تهران خواست تا بلافاصله پس از دریافت پیامک ، اقدامات لازم نسبت به افتتاح حساب را انجام دهند .

  محبت خواه گفت : متقاضیان تا ۲۵ تیر ماه فرصت دارند نسبت به این موضوع و انجام امور بانکی اقدام کنند .

  وی همچنین گفت : آن دسته از شهروندان استان تهران که موفق به ثبت نام در نهضت ملی مسکن نشده اند نگران نباشند ، با برنامه ریزی وزارت راه و شهرسازی مجدداً سامانه باز خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  در استان تهران ۴۳۴ هزار نفر در شهرهای جدید ثبت نام نهضت ملی مسکن داشته اند که در مرحله اول می بایست متقاضیان باقیمانده تعیین تکلیف شوند .

  |

  با تعامل شهرداران شهرستان های قرچک و رباط کریم پروانه ساختمانی این دو سایت مسکن ملی اخذ شده است .

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از تصویب ۸۲ هکتار از اراضی پلاک ۱۶۱ اصلی رباط کریم جهت الحاق به نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت : ...

  |

  پروژه مسکونی نهضت ملی مسکن ورامین در ۸۸ قطعه و ۵ طبقه به تعداد ۷۰۴ واحد با اسکلت بتنی ظرف دو سال آتی اجرایی و تحویل متقاضیان خواهد شد .

  |

  نهضت ملی مسکن مزیت خوبی برای ورود توسعه‌گران و تسهیل گران‌است و هزینه ساخت و ساز در بافت‌های ناکارآمد شهری به مراتب از هزینه‌های خدمات روبنایی و زیربنایی در شهرک‌های منفصل و متصل شهری کمتر است .

  |

  نظرات کاربران