در حال بارگذاری ...
 • سه هزار میلیارد تومان رفع تصرف و مبارزه با زمین خواری در استان تهران طی فصل بهار

  هروندان با مشاهده هر گونه تصرف مراتب را به شماره یگان حفاظت اراضی (۱۶۵۶) اعلام کنند و ظرف مدت ۲۴ ساعت اقدام قانونی لازم صورت خواهد پذیرفت .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از سه هزار میلیارد تومان رفع تصرف و مبارزه با زمین خواری در سه ماهه سال جاری توسط اداره کل راه و شهرسازی استان تهران خبر داد .

  خلیل محبت خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت : با اجرای احکام قضایی و رفع تصرف فوری توسط یگان حفاظت این اداره کل و اداره حقوقی و تلاش همکاران در شهرهای استان تهران در سه ماهه امسال (۱۷ مورد) رفع تصرف داشته ایم که شامل ۸۹ اجرای حکم قضایی و ۸۲ مورد رفع تصرف فوری بوده است .

  وی مساحت اراضی ملی و دولتی رفع تصرف شده را بالغ بر ۳۵ هکتار اعلام کرد و گفت : شهروندان با مشاهده هر گونه تصرف مراتب را به شماره یگان حفاظت اراضی (۱۶۵۶) اعلام کنند و ظرف مدت ۲۴ ساعت اقدام قانونی لازم صورت خواهد پذیرفت .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران ضمن پاسداشت هفته قوه قضاییه از تعامل و همکاری دستگاه قضا با اداره کل راه و شهرسازی استان ...

  |

  اداره نظام مهندسی و مقررات ملی و کنترل ساختمان راه و شهرسازی استان تهران از ابتدای سال ۱۴۰۱ برای آن دسته از متقاضیان اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی که برای اولین بار متقاضی صدور پروانه اشتغال به کار مهندسی هستند , امکان بارگذاری مدارک و مستندات را از طریق درگاه spamak.mrud.ir فراهم آورده ...

  |

  درخواست حدود ۱۱ هزار نفر توسط بانک های عامل خصوصی و دولتی به دلایل مختلف رد شده و تاکنون ۲۵۵۷ نفر در سال جاری موفق به دریافت وام ودیعه ۱۰۰ میلیون تومانی شده اند .

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران از بررسی ۶ طرح جامع و هادی شهرها و روستاهای استان در یازدهمین جلسه ...

  |

  در قانون جهش تولید مسکن و در تامین زمین به سرانه ها به صورت خاص توجه می شود که ۵۰ درصد از این زمین ۷/۴ هکتاری مختص سرانه ها است تا کیفیت زندگی متقاضیان نهضت ملی مسکن افزایش یافته و رضایت شهروندان حاصل شود .

  |

  نظرات کاربران