در حال بارگذاری ...
 • ساخت ۴ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان اشنویه

  از مجموع سهمیه نهضت ملی مسکن در شهرستان اشنویه ۲۸۰ واحد برای شهر نالوس و ۳ هزار و ۷۲۰ واحد برای شهر اشنویه لحاظ شده است .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت : احداث ۴ هزار واحد ، سهم شهرستان اشنویه از طرح نهضت ملی مسکن است و اراضی مورد نیاز برای اجرای این طرح فراهم است .

  سید محسن حمزه لو در بازدید از طرح نهضت ملی مسکن شهرستان اشنویه ، افزود : اراضی مورد نیاز طرح نهضت ملی مسکن شهرستان اشنویه از طریق تغییر کاربری اراضی ، الحاق به محدوده و استفاده از اراضی ملی در حال تامین بوده تا اجرای نهضت ملی مسکن در شهرستان اشنویه شتاب بگیرد .

  وی ادامه داد : در شهرستان اشنویه سه هزار ۸۶۷ ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد یک هزار ۱۳۴ نفر واجد شرایط هستند .

  حمزه لو تأکید کرد : از مجموع سهمیه نهضت ملی مسکن در شهرستان اشنویه ۲۸۰ واحد برای شهر نالوس و ۳ هزار و ۷۲۰ واحد برای شهر اشنویه لحاظ شده است . از تعداد کل واجدان شرایط طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان اشنویه ۹۱ نفر نیز نسبت به واریز وجه اقدام کرده اند .
  مطالب مرتبط

  عملیات اجرایی بیش از ۴۰ هزار واحد مسکونی از طرح نهضت ملی مسکن در آذربایجان‌غربی شروع شده است . طرح نهضت ملی مسکن زمینه خانه‌دار شدن اقشار مختلف جامعه را فراهم می‌کند .

  |

  سهم ابلاغی آذربایجان‌غربی از قانون جهش تولید مسکن ١٧٨ هزار و ٩۶٢ واحد تعیین شده است . تسهیلات بانکی برای واحدهای مسکونی در مرکز استان سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال ، سایر شهرها سه میلیارد ریال تعیین شده است .

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت : عملیات اجرایی بیش از ۴۰ هزار واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در این استان آغاز شده و ...

  |

  ۴١٨ خانوار از میان ثبت‌نامی‌های شهرستان میاندوآب واجد شرایط شناسایی شده‌اند . 

  |

  تأمین زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان بوکان به میزان ۲۸ هکتار انجام شده و مشکلی از بابت تامین زمین وجود ندارد . 

  |

  نظرات کاربران