در حال بارگذاری ...
 • تعیین محدوده اراضی بدون معارض برای احداث شهرک نیشتمان در کردستان

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران طی مکاتبه با زارعی کوشا استاندار و رییس شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان کردستان مصوبه شورا را با موضوع تعارضات مالکیتی در محدوده مصوب برای احداث شهرک نیشتمان موضوع مصوبه مورخ ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ شورای‌عالی ابلاغ کرد .

  در متن مصوبه آمده است : شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران در جلسه مورخ ۲ آبان ۱۴۰۱ خود ، گزارش اداره کل راه و شهرسازی استان کردستان در خصوص «میزان تعارضات مالکیتی در محدوده مصوب برای احداث شهرک نیشتمان» (موضوع مصوبه مورخ ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ شورای عالی شهرسازی و معماری) را استماع و با عنایت به وسعت قابل توجه این تعارضات ، مقرر کرد تا ضمن توقف هرگونه اقدام بر اساس مصوبه قبلی شورای عالی ، با مسئولیت اداره کل راه و شهرسازی استان و بررسی دقیق ، محدوده اراضی بلامعارض متعلق به دولت در منطقه تعیین و به دبیرخانه شورای عالی ارسال شود . محدوده مذکور پس از کنترل و بررسی در کمیته فنی مربوطه به عنوان مصوبه شورای عالی توسط دبیر ابلاغ و جهت احداث شهرک مسکونی نیشتمان ملاک عمل قرار خواهد گرفت .
  مطالب مرتبط

  اجرایی شدن مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری ایران در خصوص نقاط شهری جنوب استان مبنی بر اعمال سیاست‌های تشویقی توسعه عمران محلات هدف بازآفرینی در شهرهای جنوب استان پیگیری و دنبال می‌شود .

  |

  برای اجرایی شدن این طرح ملی در شهرستان همگرایی و تعامل بسیار خوبی میان دستگاه های خدمات رسان در شهرستان سوسنگرد وجود دارد . از تمام توان و همه ظرفیت ها برای تامین مسکن شهروندان استفاده می کنیم .

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران با الحاق ۱۳۰ هکتار اراضی متعلق به ارتش جمهوری اسلامی به محدوده شهر سنندج برای اجرای ...

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران با الحاق ۱۰۴ هکتار اراضی به محدوده شهر سیرجان موافقت کرد و مقرر شد تا طرح تفصیلی اراضی ...

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از تسهیلات مناسب نوسازی بافت‌های فرسوده خبر داد .

  |

  نظرات کاربران