در حال بارگذاری ...
 • تفاهم با کارگزاران برای احداث ۷۲۹۶ واحد طرح نهضت ملی مسکن در استان ایلام

  عمده تفاهم نامه های مذکور ( ۷۸۰۱ واحد) با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منعقد شده و اکثر این واحدها نیز در مرکز استان احداث می شوند .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ،‌ با تأمین زمین موردنیاز تاکنون تفاهم برای احداث ۷۲۹۶ واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در استان ایلام با کارگزاران منعقد شده است .

  فرشاد دوستی مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در جلسه شورای تأمین مسکن که به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام تشکیل شد گفت : اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام با تأمین ۱۱۸ هکتار زمین تاکنون تفاهم برای احداث ۷۲۹۶ واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در استان ایلام با کارگزاران منعقد کرده که در قالب ۵۲ پروژه واحدهای مذکور در حال احداث هستند .

  وی خاطر نشان کرد : عمده تفاهم نامه های مذکور ( ۷۸۰۱ واحد) با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منعقد شده و اکثر این واحدها نیز در مرکز استان احداث می شوند .

  مدیرکل راه و شهرسازی استان با اشاره به اخذ پروانه ساختمانی از طرف شهرداریهای استان گفت : برای احداث مسکن ملی در استان ایلام تاکنون ۶۰۱۴ پروانه ساختمانی از طرف شهرداری های استان صادر شده که بخش عمده این پروانه ها با توجه به حجم درخواست برای مسکن ملی مربوط به مرکز استان است .

  دوستی تعداد کل ثبت نام های نهضت ملی مسکن در استان ایلام را ۴۰۶۶۷ مورد عنوان کرد و افزود : از این تعداد ۱۰۶۷۹ نفر حائز شرایط اولیه و تا کنون ۷۹۲۶ مورد تأیید نهایی شده اند .

  وی تعداد تعداد افرادی که تا کنون ۴۰ میلیون و بیشتر سهم آورده را واریز نموده اند را ۲۸۷۹ مورد عنوان کرد .

   
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، در سفر وزیر راه و شهرسازی به استان بوشهر در مجموع ۲ هزار و ۷۱ واحد مسکونی شهری و روستایی نهضت ملی به‌ بهره‌برداری ...

  |

  کاهش و یا صفر شدن تلفات جانی ناشی از تخریب واحدهای مسکونی در زلزله یکی از دستاوردهای بزرگ نظام جمهوری اسلامی است . بنیاد مسکن مطالعه طرح هادی ۴۰ هزار روستای بالای ۲۰ خانوار جمعیت کشور را انجام داده و تاکنون در بیش از ۲۱ هزار روستا طرح هادی اجرا شده است .

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، از ابتدای سال جاری تا دهه فجر تعداد ۳ هزار و ۱۶۲ واحد روستایی در ۱۰ استان کشور احداث و تکمیل شده که در دهه فجر امسال با حضور ...

  |

  ۳۲۰ هزار واحد مسکونی روستایی در قالب طرح نهضت ملی مسکن با اعطای تسهیلات مصوب ۲ میلیارد ریالی به هر خانوار در حال ساخت است . برنامه های دولت در ارتباط با ساخت خانه در مناطق روستایی و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت از سوی بنیاد مسکن به خوبی در حال اجرا است .

  |

  انعقاد تفاهمنامه احداث ۷۳۴۰ واحد را با کارگزاری مختلف از جمله بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) و ... به انجام رسیده که از این تعداد ۲۵۳۱ واحد هم اکنون با پیشرفت فیزیکی مناسب در حال احداث هستند .

  |

  نظرات کاربران