در حال بارگذاری ...
 • امضاء تفاهم‌نامه مطالعه و طراحی فاز دوم طرح نهضت ملی مسکن شهرستان کاشان

  شهرداری کاشان به عنوان مرجع مطالعات و تهیه طرح انتخاب و با تایید استانداری اصفهان توافق نامه فی مابین ابلاغ شد .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان با اشاره به اختصاص ۵۱ هکتار اراضی دولتی ویژه فاز دوم طرح‌نهضت ملی مسکن این شهرستان گفت : تفاهم‌نامه مطالعه و طراحی این فاز از طرح نهضت ملی با انتخاب شهرداری کاشان به عنوان کارگزار دولت منعقد شد .

  مجتبی آراسته ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه طرح نهضت ملی مسکن شهرستان کاشان ، اظهار داشت : تفاهم‌نامه مطالعه و طراحی طرح نهضت ملی مسکن کاشان در فاز دوم ساخت مسکن با انتخاب شهرداری کاشان به عنوان کارگزار دولت منعقد شد . این پروژه در زمین دولتی به مساحت ۵۱ هکتار و با محوریت راه و شهرسازی آغاز به‌کار کرده که با توجه به توانایی شهرداری کاشان این دستگاه به عنوان کارگزار اداره کل راه وشهرسازی استان اصفهان انتخاب شد .  

  رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان ابراز داشت : شهرداری کاشان به عنوان مرجع مطالعات و تهیه طرح انتخاب و با تایید استانداری اصفهان توافق نامه فی مابین ابلاغ شد .  

  وی گفت : کارگزار فاز اول ساخت اقدام ملی مسکن شهر کاشان به تعداد یکهزار و ۴۵۵ واحد به صورت آپارتمانی و طبقاتی در اراضی دولتی واقع در شهرک خاتم‌الانبیا با نقشه‌ها و ساخت و ساز بروز پیش‌بینی شد که اجرای آن با محوریت اداره‌کل راه وشهرسازی استان اصفهان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حال اجرا است . 
  مطالب مرتبط

  سهم بنیاد مسکن در اجرای طرح نهضت ملی مسکن طی دولت سیزدهم در مجموع یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحد مسکونی است که بخشی از آنها در شهرها و بخشی در روستاها اجرایی خواهد شد .

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از تعیین‌تکلیف اراضی شناسایی شده دولتی و خصوصی در شهرهای زیر ۲۵ هزارنفر جمعیت برای تولید ...

  |

  گفتنی است که اینچه برون تنها شهر استان گلستان بود که هیچ زمینی در آن برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن تامین نشده بود و با این اقدام و تعامل بین اداره کل راه و شهرسازی و فرماندهی مرزبانی استان ، گام بسیار ارزنده ای در ساخت مسکن در این شهر برداشته شد .

  |

  عمده تفاهم نامه های مذکور ( ۷۸۰۱ واحد) با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منعقد شده و اکثر این واحدها نیز در مرکز استان احداث می شوند .

  |

  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یکی از کارگزاران طرح نهضت ملی مسکن احداث یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحد مسکونی را در شهرها و روستاها در دولت سیزدهم برعهده گرفته است که نیمی از آنها در شهرها و نیم دیگر در روستاها اجرا ، تکمیل و تحویل متقاضیان خواهد شد .

  |

  نظرات کاربران