در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات اجرایی پروژه ۱۲۰۴ واحدی طرح نهضت ملی مسکن شهرستان اقلید

  امروز خوشبختانه شهرهای اقلید و آباده در موضوع احداث واحدهای طرح نهضت ملی مسکن در کشور جزء شهرهای پیشرو هستند .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیر کل راه و شهرسازی فارس از آغاز عملیات اجرایی پروژه ۱۲۰۴ واحدی نهضت ملی مسکن در استان فارس شهر اقلید خبر داد .

  محمودرضا طالبان در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه ۱۲۰۴ واحدی نهضت ملی مسکن گفت : ۱۰۹۷۶ نفر در طرح نهضت ملی شهرستان اقلید ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۳۵۶۲نفر تائید شده اند .

  وی اضافه کرد : در استان فارس ۴۳۹ هزار و ۷۶ نفر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند که ۱۴۷ هزار و ۲۵۵ نفر حائز شرایط لازم شده اند .

  او خاطرنشان ساخت : شیوه اجرای طرح نهضت ملی مسکن استان فارس در قالب واحد های یک و دو و چهار طبقه دنبال می شود . امروز خوشبختانه شهرهای اقلید و آباده در موضوع احداث واحدهای طرح نهضت ملی مسکن در کشور جزء شهرهای پیشرو هستند .
  مطالب مرتبط

  پیش‌بینی شده واحدهای مسکونی مهری که پیشرفت بالایی دارند و به نهضت ملی مسکن انتقال یافته‌اند طی سال ۱۴۰۲ تحویل شود . بانک مسکن تعهد دارد تا تامین مالی واحدهای باقیمانده مسکن مهر هرکدام که قراردادهایشان به نهضت ملی مسکن منتقل می‌شود را انجام دهد تا این کار هرچه سریعتر به ...

  |

  حدود ۲۰ درصد پروژه‌ها کمتر از ۳۰ درصد ، ۴۵ درصد بین ۳۰ تا ۷۰ درصد و ۲۵ درصد پروژه‌ها نیز بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی برای آنها ثبت شده است که متناسب با پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها و متناسب با تایید وزارت راه و شهرسازی برای صورت وضعیت‌ها سهم‌الشرکه مرحله بعد پرداخت می‌شود .

  |

  در خصوص موفقیت استان در زمینه ساخت پروژه‌های مسکن ملی دغدغه داریم و اگر این پروژه خوب اجرا شود آبروی استان مطرح است و خدای نکرده عدم موفقیت در اجرای این طرح برای استان مطلوب نخواهد بود .

  |

  در جلسه کمیسیون ماده پنج شهر شیروان مقرر شد در مورد اراضی واگذار شده توسط راه و شهرسازی و بخش خصوصی با کاربری تجاری عوارض تغییر کاربری در فرآیند صدور پروانه توسط شهرداری شیروان اخذ نگردد .

  |

  متقاضیان به این امر مهم توجه کنند که هر چقدر زودتر آورده‌های خود را واریز کنند تحویل و اتمام پروژه‌ها هم به تبع سریع‌تر اجرا می‌شود .

  |

  نظرات کاربران