در حال بارگذاری ...
 • ۴۱۴۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در بازآفرینی شهری منطقه هجده تهران

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با تاکید بر همت بالا و عزم جدی مدیران ارشد بانک شهر برای واگذاری املاک مازاد خود به نهادهای انقلابی ، در راستای تامین مسکن شهروندان ، گفت : این مهم نشان از عمق نگاه و آینده نگری مدیران این بانک دارد و امیدواریم همکاری ها میان دوطرف ثمرات خوبی را برای شهروندان تهرانی داشته باشد . امروز یک نهاد انقلابی در کنار نهاد عمومی غیر دولتی همانند شهرداری و یک نهاد مالی قوی همانند بانک شهر قرار گرفته و هم افزایی آنها قطعا باعث می شود پروژه های مهم آغاز و به سرانجام برسد .

   
   
   
   
   
   
   
   
  خبرنگار : سید علی سید صدر
   
   
  تصویربردار : یوسف سعیدی
   
   
   
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی از افتتاح ۹۶۰۰ واحد مسکونی در استان خبر داد .

  |

  با همکاری اداره ثبت‌ اسناد و املاک تاکنون ۲۴۴ هزار و ۳۷۳ جلد سند مالکیت روستایی و ۳۳ هزار و ۴۷۸ جلد سند برای شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت در آذربایجان شرقی صادر شده‌ است .

  |

  محدوده و محلات هدف بازآفرینی شهر در سه گونه بافت تاریخی ، بافت ناکارآمد میانی و سکونتگاه غیررسمی بر اساس مصوبات اخیر کمیسیون ماده ۵ استان‌ها ، بررسی و در سامانه سینام بارگذاری شد .

  |

  در محلاتی که وسعت چندانی ندارند شهرداری‌ها باید از نیروهای خود برای تشکیل این حلقه‌ها استفاده کنند و در محلاتی که محدوده‌های مورد عمل از وسعت بالایی برخوردار هستند می‌بایست از طریق شهرداری‌های نواحی اقدام شود تا ظرفیت گروه‌های جهادی ، دانشگاهی ، انبوه سازان ، کارگزاران ...

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، بهره برداری ۶۴ واحد مسکن مهر با ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار صبح امروز با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی در صفا دشت افتتاح شد ...

  |

  نظرات کاربران