در حال بارگذاری ...
 • زمین و عوارض ساختمان آورده بانک شهر ، مشارکت در ساخت آورده بنیاد مسکن

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، طی مراسمی با امضای تفاهمنامه مشترک میان بانک شهر و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، ساخت واحدهای مسکونی در منطقه ۱۸ کلانشهر تهران آغاز شد .

  سیدمحمدمهدی احمدی مدیرعامل بانک شهر در این مراسم که اکبر نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و جمعی از معاونان و مدیران ارشد دو سازمان حضور داشتند ؛ با تبریک فرارسیدن دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) گفت : خوشحالیم که در این دهه پر برکت این تفاهمنامه مهم و ارزشمند به امضاء رسید تا قدمی تاثیرگذار در خانه دار شدن شهروندان برداشته شود .

   
   
   
   
   
   
  خبرنگار : سید علی سید صدر
   
   
  تصویربردار : یوسف سعیدی
   
   
  مطالب مرتبط

  از ۲۰۴ هزار و ۸۵۵ واحدی که در دولت سیزدهم تکمیل و تحویل متقاضیان شد ، ۱۹۳ هزار و ۲۵۲ واحد در روستاها و ۱۱ هزار و ۶۰۳ واحد در شهرها بود . هم‌اینک و در مجموع ۳۸۶ هزار و ۹۲۷ واحد دیگر توسط بنیاد در شهرها و روستاها با پیشرفت فیزیکی متفاوت در حال اجرا است .

  |

  در حوزه مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مأموریت‌هایی مثل مسکن مهر ، اقدام ملی و طرح نهضت ملی را که از طرف دولت به این نهاد انقلابی محول شده به عهده دارد . جدای از آن به عنوان متولی ساخت مسکن ، پروژه‌هایی را در سطح کشور در حال اجرا دارد که مجموع این وظایف قانونی حجم ...

  |

  با توجه به قانون جهش تولید مسکن و به منظور اجرای قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن ، استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود سازندگان برای تولید مسکن ضروری و از رویکردهای سازمان ملی زمین و مسکن است . به همین منظور تفاهم‌نامه ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی اقشار کم درآمد و ...

  |

  تا پایان ۱۴۰۲ به میزان ۵۰۰ هزار قطعه زمین روستایی تملک و در اختیار متقاضیان واجد شرایط قرار می‌گیرد . تا به امروز ۲۳۰ هزار قطعه زمین ، تملک و عملیات اجرایی آن در استان‌های مختلف آغاز شده است .

  |

  هیچ مسئولیتی در این جهان پایدار نیست زیرا اگر اینگونه بود به دیگران نمی رسید . بنیاد مسکن با تمام وجود و توان در کنار دولت انقلابی و مردمی آقای رئیسی است و از ایشان در پیشبرد هدف ساخت یک میلیون مسکن در سال حمایت می کند .

  |

  نظرات کاربران