در حال بارگذاری ...
 • ساخت مسکن در خارج از حریم شهرها موجب ایجاد هزینه مضاعف برای حاکمیت است

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، سید مهدی هدایت در مراسم افتتاحیه پنج هزار واحد مسکونی در بافت های فرسوده کشور در حضور وزیر راه و شهرسازی گفت : قیمت تمام شده مسکن در خارج از حریم شهرها با احتساب هزینه زیرساخت ها متری پنجاه میلیون تومان است که هفتاد درصد این مبلغ به عهده بخش دولتی است .

  وی در ادامه افزود : ساخت مسکن در خارج از حریم شهرها تبدیل فرصت به تهدید و ساخت مسکن در بافت فرسوده شهرها تبدیل تهدید به فرصت است .

   

   

   

   
   
   
  خبرنگار : سید علی سید صدر
   
   
  تصویربردار : یوسف سعیدی
   
   
   
  مطالب مرتبط

  تفاهم‌نامه نوسازی مردمی مسکن در محدوده و محلات هدف بازآفرینی شهری در شهرهای قائم‌شهر به تعداد ۳۲۴۰ واحد ، ساری ۴۶۰۱ واحد ، آمل ۳۵۰۷ واحد ، بهشهر ۲۰۰۱ واحد ، بابلسر ۱۵۹۰ واحد ، نکا ۷۱۳ واحد، فریدون‌کنار ۳۱۱ واحد مبادله شد . سهمیه استان مازندران برای نوسازی بافت فرسوده در ...

  |

  از مزایای تدوین بسته های پیشنهادی می‌توان به ارتقای کیفیت محیط زندگی ساکنان بافت های فرسوده ، تامین خدمات و نوسازی ساختمان های ناایمن اشاره کرد .

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران از ۴۳۵۸۰ واحد نوسازی در بافت‌های فرسوده در ۴ سال اخیر در این استان خبر داد .

  |

  آمار صدور پروانه در سامانه بازآفرینی شهری ایران به ۱۶۲ هزار و ۴۰۵ واحد رسیده است . برای موفقیت در نوسازی بافت فرسوده همکاری شهرداری‌ها باید تقویت شود .

  |

  پس از محرز شدن وجود ملک در بافت فرسوده مصوب ، اطلاعات برای تشکیل پرونده و دریافت تسهیلات نوسازی به صورت برخط برای بانک ارسال می‌شود .

  |

  نظرات کاربران